Neler Yeni

Dershane Gerçekten Gerekli Mi?

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,262
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
12. sınıfım altyapım yok 9 online idi 10 açılıp kapanma okula alışma derken 0 geçti 11dede deprem vs derken çok az bişi var aklımda sizce dershane gerçekten gerekli mi ne yapmalıyım (ailem yazıl diyor)

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Berat Tekin
12. sınıfım altyapım yok 9 online idi 10 açılıp kapanma okula alışma derken 0 geçti 11dede deprem vs derken çok az bişi var aklımda sizce dershane gerçekten gerekli mi ne yapmalıyım (ailem yazıl diyor)
seni zorla yazdırırlar olm gerçekten okumak istiyorsan git yoksada aileni boşa masrafa sokma çalısmicaksan oyun oynicaksan temelinde yok gerçeken emek vereceksen git ama çalışma sart temelde olmadığı için daha sıkı bir çalışma

Alin24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yiğit Can
Temelin yokken hem okul hem dershane seni gün içinde aşırı yorar, imkanın var ise özel okula kayıt ol. (Aynı durumu ben de yaşıyorum) TYT kampları başladı çoğu okulda onlara katılmayı dene.

Durumun yok ise de açık eğitime geçmeni tavsiye ederim, onun yanında dershane daha mantıklı genelde.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,262
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben verim alamadım
bende kararsızım boşuna para vermekte istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Temelin yokken hem okul hem dershane seni gün içinde aşırı yorar, imkanın var ise özel okula kayıt ol. (Aynı durumu ben de yaşıyorum) TYT kampları başladı çoğu okulda onlara katılmayı dene.

Durumun yok ise de açık eğitime geçmeni tavsiye ederim, onun yanında dershane daha mantıklı genelde.
zorunlu haller dışı açık öğretime geçilmiyor diye biliyorum devamsızlık affıda yok ne ara gideceğim ben orasınıda bilmiyoeum

Alin24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yiğit Can
bende kararsızım boşuna para vermekte istemiyorum

zorunlu haller dışı açık öğretime geçilmiyor diye biliyorum devamsızlık affıda yok ne ara gideceğim ben orasınıda bilmiyoeum
uygulama henüz yürürlüğe girmesi, eylüle kadar karar vermeniz gerek. biraz gecikecek yürürlüğe girmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
Eğer evde kendim çalışamam diyosan mantıklı. Ama çözüm gibi mahallene yakın yerlere gitmeni tavsiye etmem. Temelin falan da yoksa iyi bir derhsane gerçekten yardımcı olabilir. Çevrende biraz araştır.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,262
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
Ne kadar olmuş dershaneler
30kdan başlıyor

Eğer evde kendim çalışamam diyosan mantıklı. Ama çözüm gibi mahallene yakın yerlere gitmeni tavsiye etmem. Temelin falan da yoksa iyi bir derhsane gerçekten yardımcı olabilir. Çevrende biraz araştır.
ilk sene mezuna bıraksam çok mu kötü olur

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Emre Yılmaz
Evde çalışamayan biriysen dershane mantıklı. Okulda 12'de pek ders işlenmiyor. Bazılarında hiç işlenmiyor. Bizde işleniyordu ve sınavlarda ciddiydi. 12'de fizikten 50 almıştım hatta çok etkiledi beni

Top Bottom