Arama sonuçları: *

1. MattJohn

🔥 EKMEK FİYATI 15 ₺'Yİ GÖREBİLİR! 🥖

Here we go again...
  2. MattJohn

N11 satıcısı bozuk ürünü iade kabul etmiyor.

Rica ederim hocam, kolay gelsin
  3. MattJohn

Aynen hocam darla, boş bırakma
  4. MattJohn

İade almamak için bahane muhtemelen, sen umudunu kaybetme. Bana da başta almayız dediler sonra arkadaşlar gaz verdi pes etmedim ve iade aldılar :D Haklıysan kazanırsın.
  5. MattJohn

Hocam o kişiye bağlı, bendeki laptop 7 yıllık çok temiz kullandığım için çok güzel gözüküyor, bazılarına bakıyorum bir yılda laptopun içine etmiş :D 3 günde bir hasar oluşması pek mümkün değil genel olarak.
  6. MattJohn

Ben mesela bir laptop iade ettim, önce servise gitti, adam servis raporuna kullanıma bağlı çizikler vardır yazmış ki cihaz daha bir haftalıktı ve asla çizik yoktu, ben de raporu elime alınca fark ettim yazdığını. Bazen abartıyorlar iade almamak için sanırım.
  7. MattJohn

N11 böyle hocam, sırf bu yüzden 10 bin lira ucuz bile olsa N11'den almıyorum, asla müşterisinin arkasında durmuyor çünkü. En iyisi Hepsiburada + Amazon ❤️ Size tavsiyem bu laptop için THH'ye gidin ve ne gerekiyorsa yapın, paranızı geri alın. Satıcılar ilk aşamada iadeyi kabul etmiyorlar...
  8. MattJohn

Öneri Sağlam Outdoor Bot Önerisi!

Evet hocam, kaba seviyorum ben aslında ama bana fazla geldi bu, günlük kullanım değil de dağa bayıra giderken olabilir belki. Ben kış mevsiminde günlük giyebileceğim bir model bakıyorum. 1707134300 Tamamdır hocam, Vaneda'yı da listeme ekliyorum, aynen Jack'ler baya pahalı. Columbia mı daha...
  9. MattJohn

Harley zaten düşünmüyorum hocam, CAT hangi modelinde bu sıkıntıyı yaşadınız acaba? Jack wolfskin eğer bütçem dahilinde su geçirmez bir model bulursam tabii ki düşünebilirim. Vaneda markasını ise ilk defa duydum, modellerin duruşu hoş ancak kaliteli mi acaba? Fiyatları da ucuz değil pek :)
  10. MattJohn

Hocam CAT markasını beğeniyorum ama bu model hoşuma gitmedi ya, siyah ve tonlarına bakıyorum ben 1707038230 Hocam aynen bunları istiyorum, Solomon bu bütçeye bulunur mu?
  11. MattJohn

Hocam ben Lumberjack kullanıyorum şu an, memnun kaldım uzun süre, beğendiğim bir marka, Hammerjack de ona benzer sanırım. Şimdi yine Lumberjack almak istemiyorum çünkü şu an kullandığıma çok benzer modeller çıkıyor, biraz değişik olsun diyorum, eğer beğendiğim model olursa 3k civarına da...
  12. MattJohn

Kendi sitesini bulamıyorum hocam, baya benzer site var
  13. MattJohn

Hocam outdoor tarzı hepsiburada'da yok, ben outdoor bot arıyorum
  14. MattJohn

Hocam ilk defa duydum bu markayı, hoşuma giden modeller var açıkçası, fiyatlar da uçuk değil, siz memnun musunuz? Bu markanın mağazası var mı acaba? Yoksa sadece online mı? Bir de birden fazla sitesi var ama hangisi gerçek acaba? Taklaya gelmeyelim :) https://www.wolverinebotturkiye.com.tr/...
  15. MattJohn

Hocam şimdi onu sipariş ederim olur olmaz iade değişim sıkıntı olur. Yurtiçi bakmak istiyorum aslında.
  16. MattJohn

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir kullandığım Lumberjack Outdoor Botlarımı emekli edip yerine sağlam, uzun yıllar beni sıkıntıya sokmayacak bir outdoor bot almak istiyorum. Lumberjack markasından memnun kaldım, sizce bundan sonra hangi marka ve modeli tercih etmeliyim? Şu an aklımda olan...
  17. MattJohn

Öneri Üniversite İçin Valiz Önerisi

Arkadaşlar merhaba. Üniversiteden şehrime geldim ara tatil için. Kışlık artı yazlıkları koysam ikinci dönem için büyük boy valize sığmıyor. Valiz boyutları küçük-orta-büyük şeklinde 3 çeşit mi yoksa daha büyük modeller var mı? Eğer yoksa buna ek bir tane de orta boy fln bakmam gerekicek. Bu...
  18. MattJohn

Öneri Tanklı yazıcı öneris lazım

İhtiyaca göre değişir, senin anlattığına göre 3420 modeli daha uygun. 3000 serisi bende de var ve memnunum, dikkatli kullanırsan yıllarca sorunsuz çalışır.
  19. MattJohn

Öneri Tanklı yazıcı öneris lazım

Canon Pixma serisi
  20. MattJohn

Gelen mesaj'a bakın.

Engelle + Spam olarak bildir.
Top Bottom