Neler Yeni

Öneri Sağlam Outdoor Bot Önerisi!

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam CAT markasını beğeniyorum ama bu model hoşuma gitmedi ya, siyah ve tonlarına bakıyorum ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekten hem konfor hem de su geçirmez olsun istiyorsan salomon öneririm.
Hocam aynen bunları istiyorum, Solomon bu bütçeye bulunur mu?

Gleeman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ozan
Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir kullandığım Lumberjack Outdoor Botlarımı emekli edip yerine sağlam, uzun yıllar beni sıkıntıya sokmayacak bir outdoor bot almak istiyorum. Lumberjack markasından memnun kaldım, sizce bundan sonra hangi marka ve modeli tercih etmeliyim? Şu an aklımda olan markalar; Lumberjack, Quechua, Discovery. Bütçe 2k, bütçeyi eğer çok hoşuma giden bir model olursa arttırabilirim.
Harley ve cat denedim ayağımda tahta gibi durdu. Boynerden almıştım iade etmek zorunda kaldım. Sanki ayakkabıyı ayağıma yük etmişim gibi. Jack wolfskin hoşuma gitti ama su geçirmezliği yoktu.sonra Vaneda markasından aldım duruşu fln hoş, kaliteli. Herkesede öneririm.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Harley ve cat denedim ayağımda tahta gibi durdu. Boynerden almıştım iade etmek zorunda kaldım. Sanki ayakkabıyı ayağıma yük etmişim gibi. Jack wolfskin hoşuma gitti ama su geçirmezliği yoktu.sonra Vaneda markasından aldım duruşu fln hoş, kaliteli. Herkesede öneririm.
Harley zaten düşünmüyorum hocam, CAT hangi modelinde bu sıkıntıyı yaşadınız acaba? Jack wolfskin eğer bütçem dahilinde su geçirmez bir model bulursam tabii ki düşünebilirim. Vaneda markasını ise ilk defa duydum, modellerin duruşu hoş ancak kaliteli mi acaba? Fiyatları da ucuz değil pek :)

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,867
İsim
Emir

Gleeman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ozan
Harley zaten düşünmüyorum hocam, CAT hangi modelinde bu sıkıntıyı yaşadınız acaba? Jack wolfskin eğer bütçem dahilinde su geçirmez bir model bulursam tabii ki düşünebilirim. Vaneda markasını ise ilk defa duydum, modellerin duruşu hoş ancak kaliteli mi acaba? Fiyatları da ucuz değil pek :)
İki vanedam var çok sağlam. Jackler çok pahalı am en iyisi.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
bunu almıştım size de önerebilirm belki biraz kaba durabilir ben çok dert etmıyorum, çok deneyimleme fırsatım olmadı (sel olursa deneyeceğim)
Evet hocam, kaba seviyorum ben aslında ama bana fazla geldi bu, günlük kullanım değil de dağa bayıra giderken olabilir belki. Ben kış mevsiminde günlük giyebileceğim bir model bakıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İki vanedam var çok sağlam. Jackler çok pahalı am en iyisi.
Tamamdır hocam, Vaneda'yı da listeme ekliyorum, aynen Jack'ler baya pahalı. Columbia mı daha iyidir Jack mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,706
Üyeler
142,795
Son üye
yasinxd
Top Bottom