Neler Yeni

Öneri Sağlam Outdoor Bot Önerisi!

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir kullandığım Lumberjack Outdoor Botlarımı emekli edip yerine sağlam, uzun yıllar beni sıkıntıya sokmayacak bir outdoor bot almak istiyorum. Lumberjack markasından memnun kaldım, sizce bundan sonra hangi marka ve modeli tercih etmeliyim? Şu an aklımda olan markalar; Lumberjack, Quechua, Discovery. Bütçe 2k, bütçeyi eğer çok hoşuma giden bir model olursa arttırabilirim.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Wolverine botlarını önerebilirim
Hocam ilk defa duydum bu markayı, hoşuma giden modeller var açıkçası, fiyatlar da uçuk değil, siz memnun musunuz?
Bu markanın mağazası var mı acaba? Yoksa sadece online mı? Bir de birden fazla sitesi var ama hangisi gerçek acaba? Taklaya gelmeyelim :)

Son düzenleme:

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,310
İsim
ismail
Hocam ilk defa duydum bu markayı, hoşuma giden modeller var açıkçası, fiyatlar da uçuk değil, siz memnun musunuz?
Bu markanın mağazası var mı acaba? Yoksa sadece online mı? Bir de birden fazla sitesi var ama hangisi gerçek acaba? Taklaya gelmeyelim :)

Ben hepsiburada'ya gelen modeller arasında almıştım 6-7 ay önce.cat fabrikasında üretiliyorlar.Catterpillar botları saman gibi bulduğum için bu markanın modellerine yönelmiştim.Üzmedi şimdiye kadar.Site konusuna gelirsek bilemiyorum.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Ben hepsiburada'ya gelen modeller arasında almıştım 6-7 ay önce.cat fabrikasında üretiliyorlar.Catterpillar botları saman gibi bulduğum için bu markanın modellerine yönelmiştim.Üzmedi şimdiye kadar.Site konusuna gelirsek bilemiyorum.
Hocam outdoor tarzı hepsiburada'da yok, ben outdoor bot arıyorum

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,752
İsim
ege erdem demirelli
Outdoor bot olarak yillarca HAMMERJACK ve LUMBERJACK kullandim. Son yillarda kalitesi dustu ama hala kaliteli yani rahatlikla alinabilir. Simdi Harley Davidson kullaniyorum ne su nede kar, camur geciriyor kisin usutmuyor kesinlikle onerimdir.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Outdoor bot olarak yillarca HAMMERJACK ve LUMBERJACK kullandim. Son yillarda kalitesi dustu ama hala kaliteli yani rahatlikla alinabilir. Simdi Harley Davidson kullaniyorum ne su nede kar, camur geciriyor kisin usutmuyor kesinlikle onerimdir.
Hocam ben Lumberjack kullanıyorum şu an, memnun kaldım uzun süre, beğendiğim bir marka, Hammerjack de ona benzer sanırım. Şimdi yine Lumberjack almak istemiyorum çünkü şu an kullandığıma çok benzer modeller çıkıyor, biraz değişik olsun diyorum, eğer beğendiğim model olursa 3k civarına da çıkabilirim, sağlam bot uzun süre giyiliyor.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,752
İsim
ege erdem demirelli
Hocam ben Lumberjack kullanıyorum şu an, memnun kaldım uzun süre, beğendiğim bir marka, Hammerjack de ona benzer sanırım. Şimdi yine Lumberjack almak istemiyorum çünkü şu an kullandığıma çok benzer modeller çıkıyor, biraz değişik olsun diyorum, eğer beğendiğim model olursa 3k civarına da çıkabilirim, sağlam bot uzun süre giyiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Tolga KAYACAN
Gerçekten hem konfor hem de su geçirmez olsun istiyorsan salomon öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,754
Üyeler
142,808
Son üye
Xairesoffical
Top Bottom