Arama sonuçları: *

1. MeynnZenith

İsim, soyisim, adres ,telefon numarası gibi şeylerle ne yapabilirler?

Doğru siteden, doğru satıcıdan alışveriş yaparsanız sıkıntı çıkmaz. Klasgame de zaten güvenilir bir firma görüp duyduğum kadarıyla, kimsenin bir şikayetini duymadım sizin endişelendiğiniz konuda. Ha ama diyelim ki herhangi bir sebepten ötürü bir şey oldu, o zaman da verdiğiniz numara, adres gibi...
  2. MeynnZenith

Amazon Prime Day nedir? mantıklı mı?

Şimdi şöyle yapılıyor o olay: İkmal paketini alınca oyunda envantere Prime kutusu gelecek. O kutuyu açınca da içinden hem 10 tane Kaçak Mal Kuponu hem de G-Coin kutusu çıkacak. 10 Kaçak Mal Kuponu ile Gizlenme Yeri kısmından bir skin sandığı açıp, çıkan skini de pazarda satıp para...
  3. MeynnZenith

Prime Gaming sayfasına gir, Oyun İçi Öğeler'de PUBG İkmal paketi olacak, onu al. Zaten üstünde de kaç gün kaldığı yazıyor, o gün bitince tekrar verecek. Böyle böyle sürekli veriyor.
  4. MeynnZenith

PUBG İkmal Paketleri veriyor arada, içinden çıkan oyun içi paralarla PUBG kutu anahtarı alıp Steam Topluluk Pazaı'nda satıyorum. 1 anahtar 15-20TL civarlarında, şu ana kadar 5 tane anahtar satıp bir sürü oyun aldım indirimlerde :). NOT: Bu taktiği forumda paylaşan arkadaşa sonsuz teşekkürler.
  5. MeynnZenith

Öneri Sırf APK kurmak için Tv box alacağım fikirleriniz nedir

Tamam işte, teknik olarak alamıyoruz :D.
  6. MeynnZenith

Hayır. Monitörünüz 1080p iken oyunda 2K'ya alamıyorsunuz ya, onun gibi düşünün.
  7. MeynnZenith

Öneri için konu açıyorsun, insanlar da piyasada istediğin tarzdaki ürünlerin en iyilerinden birini paylaşıyor, sırf Xiaomi diye "sıkmadı mı, onu alacağıma X'i alırım daha iyi" diyorsun :D. Ben Xiaomi Mi Box 4K'yı 2 yılı aşkındır kullanıyorum ve çok memnunum. APK kurabilirsin, normal...
  8. MeynnZenith

Windows 10 pro OEM key

Bu tarz yerlerden birden fazla kez kod alıp şansımı denemiştim. Hiçbirinde çalışmamıştı. Şans meselesi de var, güvenli yer bulma meselesi de. Herkesin önerdiği, memnun olduğu ve güvenilir bir yerden almanızı tavsiye ederim.
  9. MeynnZenith

Bime gelecek masa alınır mı

Bu masa daha önce de BİM'e gelmişti ve bir kanal inceleme videosu çekmişti onunla ilgili. Masa aşırı sallanıyordu, sabit değildi, sağlam hissettirmiyordu. Marangozların fiyatlandırmasını bilmem ama 600TL ile özel bir masa yaptırabilirsiniz kendinize.
  10. MeynnZenith

amazondan bu iki ürünü alıcam her şey dahil kaç lira tutar

Ödeme ekranına gidip görebilirsiniz?
  11. MeynnZenith

Amazon alışverişi hakkında

Sizin oturduğunuz yer, kargonun geldiği yer, kargo vb. bir sürü etken var kargo süresini uzatan ya da kısaltan. Ben Bursa'da oturuyorum, satın aldığım ürünler genelde 2-3 gün içinde geldi. Edit: Arkadaşların dediği gibi firmadaki yoğunluk da büyük etken olabilir tabii ki. Son zamanlarda çok bir...
  12. MeynnZenith

steam cüzdankodu en güvenilir nereden alınır

https://store.steampowered.com/?l=turkish Böyle bir site varmış, istediğiniz kodları en güvenli şekilde satıyor galiba. Kullanıcılar memnun gibi.
  13. MeynnZenith

Yardım AMAZON EKSTRA ÜRÜN GÖNDERMİŞ

Siz yine de böyle bir durum yaşarsanız bildirin. Amazon bu konuda çok iyimser zaten, ya hediye edilir ya da ürün pahalıysa karışıklıktan dolayı bir miktar bakiye kodu verirler. Eğer karışıklığı bildirmezseniz arkadaşların dediği gibi acısını sizin bizim gibi çalışan insanlardan çıkarırlar...
  14. MeynnZenith

Usb ihtiyacım var ne almalıyım ?

Bunun yerine uygun fiyatlı bir taşınabilir HDD almayı düşünebilirsiniz. Ürünler konusunda bir fikrim yok ama bence USB'den daha iyi olur böyle yapmanız.
  15. MeynnZenith

Yardım Amazon prime ne oldu

O da var tabii. Ama 3 gün sürse bile bence "bu nasıl hizmet ya"lık bir durum yok.
  16. MeynnZenith

Yardım Amazon prime ne oldu

Bir sorun oluşmuş olabilir. Sonuçta bunlar normal şeyler. Sen prime üyelik aldın diye altın pakette özel korumalar eşliğinde getirmiyorlar kargoyu. Sadece öncelikli sıraya alıp, farklı bir kargo aracına yüklüyorlar. Gönderim sırasında bir sorun çıkmıştır, ertelemişlerdir. Sorunlu ve arızalı ürün...
  17. MeynnZenith

🔥 Motorin'e 1.29 ₺ zam ! Litresi 30 ₺'ye dayandı !

Buraya yazıyorum, Temmuz'a kadar ya da Temmuz'da bu fiyatlar 40TL'yi görecek. Daha da artacak sonrasında. Bu fiyatların eski 7,50TL hallerine dönmesi kaç yıl sürer siz düşünün. Ulan 7,50TL halini de arar olduk ya, bir şey demiyorum...
  18. MeynnZenith

Bu minecraft paketi alınır mı ?

Bence alınır. Bu fiyata iki MC sürümüne de sahip olmak güzel.
  19. MeynnZenith

Yüz için tıraş makinesi önerisi

Fakir Ultracare Pro. Ben kendim kullanıyorum birkaç yıldır. Gayet güzel ve güçlü bir makine. Burun, sakal, vücut, normal uç ve biri büyük biri küçük olmak üzere iki adet de normal makine başlığı var. Ben 2 yıl önce uyguna almıştım ama şu an ne durumda fiyatı bilmiyorum. Ama yüz için hem normal...
  20. MeynnZenith

Yardım 1 Mayıstan sonra fiyatlar artar mı?

Teşekkürler, ben o kadar detayını bilmiyordum. Direkt arkadaşın yazdığına göre yorumladım. 1650092104 Bir arkadaş yorum yaptı, onu dikkate almanı öneririm.
Top Bottom