Arama sonuçları: *

1. Nightless

ETH 2.0 Agustos da çıkıyor haberi

19 Eylül dendi diye biliyorum.
  2. Nightless

Etherium Madenciliğine şuan başlanır mı?

Sistemi kurmak emektir işçi çalıştırmak gibi bir şey ücretlerini veriyorsun ve faturasını ödüyorsun vergisiyle. Haram değil mi? Sorusunu sormadan önce sorgulayın olayı.
  3. Nightless

Ne olacak bu ETH'nin hali

O kesim de algılama olayı yok zaten şuan kripto bile desen insanlar yatırım olarak bakıyor aslında bana göre fon veya hisse senedinden farkı yok. Bir çok kişi de durumdan muzdarip yatırımı yok veya zarar etmiş ondan bu nefret. Altın dolar veya başka hisseler düşünce yükselince bu tepkiler...
  4. Nightless

Yeni hesap açıp gelmişler trol davranışlar ile konunun içinden geçtiler. Aslında ne güzel konu makale yazılır. Tez konusu bile olabilir. Örnekleri var zaten.
  5. Nightless

Sana tamam dedim. Beni konuşturma kardeşim imiş filan akıllı dur.
  6. Nightless

Tamam..
  7. Nightless

Olay sadece mining değil bunu anlamayip neyse devamını getirmiyorum..
  8. Nightless

Ethermine Ödeme Yapildi Diyor Ama Binance Hesabima Para Geçmedi

Yeni işlem olduysa 48 saat sürebiliyor hemen geçmiyor diye biliyorum geçen sene öyle idi şuan herhangi bir güncelleme var mı bilmiyorum gidişat ile ilgili
  9. Nightless

Eski sitemime ekran kartı alsam mining yapabilirmiyim

Eth kazamazsın en azından sağlam bir tane güç kaynağı alman gerek. Kötü alacağına hiç alma 24 saat açık duracak ve mining odaklı isen bütün parçalar eski kötü olabilir ama güç kaynağı bence önemli olmalı ;)
  10. Nightless

620 Mhs Mining Geliri

O zaman eth değeri bile farklı idi... O zamana göre 6 kazanan şimdi de 6 kazanması sence normal mi? O zaman 100.000₺ kazanan o zaman şimdi 200.000₺ kazanacak öylemi :) ek olarak kazım kazancı değişiyor çünkü çıkan maden zorluk düzeyi değişiyor. BTC misal 2018 yılında evde kazabilirken şimdi...
  11. Nightless

620 Mhs Mining Geliri

Video güncel mı? Hep aynı değerler çerçevesinde kazım yapmıyor bir bakmışsın 5 kazanırsın bir bakarsin 2 kazanırsın günlük bile fark ediyor yeri geliyor. Neyin kıyaslaması bu dolar aynı mi? her şey değişiyor bırak kazançlar değişsin.
  12. Nightless

Etherium Miningi hakkında

Biraz özel olacak gibi ama hangi kart ile kazım yapıyorsunuz
  13. Nightless

BİTAY borsası güvenilir mi ?

Estağfurullah Serhat ;) 1642493879 Güle güle harcayın güzel denk gelmiş ;)
  14. Nightless

BİTAY borsası güvenilir mi ?

BTC Kat sayısı ile ETH kat sayısı aynı oran da yükselmedi Eth daha fazla oran olarak yükseldi. Örnek BTC 10x yaptıysa ETH 30x yaptı gibi gibi ;)
  15. Nightless

ethereum kazancı hesap uyuşmazlığı

O zaman aldığın ekran kartını parasını 7 ayda çıkartıyor iken şimdi 1 sene de çıkartıyorsun ister istemez kazanç düştü
  16. Nightless

ŞU ANDA MİNİNG GİRİLİR Mİ?

Zaten genel mesajımı okursan 1 seneyi göze alması gerektiğini dile getirdim belli birşeyleri göze almıyorsan zaten iş ev yap devam yola ;)
  17. Nightless

2017deki gibi olsa olmuştu piyasa o zamanla bu zamanı kıyaslaman ilginç :) Bu piyasa artık farklı yere gitti geçen seneki fiyatları bile zar zor görürsün yatırım ağı olsun devletlerin kullanım yasallaştırma şekli olsun zincir marketlerin ödemesi olsun kartların bile söz konusu iken hangi 2017...
  18. Nightless

Aynen öyle sıkıntı yoktur bazıları beğenmiyor 250.000 TL vereceğim aylık 25.000 TL filan mı getirecek diyenler var gülüp geçiyorum onlara en kötü durum da bile hadi oldu diyelim elinizde elle tutulur ürün var satsanız bile 1 sene sonunda kar 2x olarak cebinize geçiyor saygılar iyi kazançlar ;)
  19. Nightless

Bitme ihtimali yok okyanus geniş biri biter biri gelir BTC bitti ETH geldi sonra başkası derken süreç illa devam edecektir. Bitecektir algısı yapanların beyin ölümü gerçekleştirmiştir itibar etmeyin onlara.
  20. Nightless

Günlük 10 karttan 75 Euro ortalama kazancınız olur 10 aşağı 10 yukarı. Git gide düşüşler de var lakin 3090 tarafın da kazım 120 iken daha düşük model kartları 570 580 veya 5000 serisi gibi kartları ne kadar fiyattan aldığınıza bağlı En son durumlar da artık 1 seneyi gözden çıkarmak gerekiyor...
Top Bottom