Neler Yeni

Ne olacak bu ETH'nin hali

GodlyPain

80+ Bronze
Olay sadece mining değil bunu anlamayip neyse devamını getirmiyorum..
Zaten eth mining bitse bile başka bir mining çıkarır bunlar, o kadar rigi kurmuş yapmış insanlar satmakla mı uğraşacak, sanmıyorum

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,085
İsim
Lydranx
Olay sadece mining değil bunu anlamayip neyse devamını getirmiyorum..
Çip Krizi vs. desen bile umrunda olmayacak ki, adamlar kendi ekran kartlarıyla kendi kendine kazanç sağladığı için beddua etti.
O yüzden boşver. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ekrem İmamoğlu
Zaten eth mining bitse bile başka bir mining çıkarır bunlar, o kadar rigi kurmuş yapmış insanlar satmakla mı uğraşacak, sanmıyorum
gitsinler fortnite roblox oynasınlar kartlarla çip tüketmeye gerek yok

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Daha mining'in ne olduğunu bilmeyen insanlar var resmen, konu farklı yerlere gitmiş.
Konu dışına çıkmayalım.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Daha mining'in ne olduğunu bilmeyen insanlar var resmen, konu farklı yerlere gitmiş.
Konu dışına çıkmayalım.
Yeni hesap açıp gelmişler trol davranışlar ile konunun içinden geçtiler. Aslında ne güzel konu makale yazılır. Tez konusu bile olabilir. Örnekleri var zaten.

GodlyPain

80+ Bronze
Yeni hesap açıp gelmişler trol davranışlar ile konunun içinden geçtiler. Aslında ne güzel konu makale yazılır. Tez konusu bile olabilir. Örnekleri var zaten.
Kriptoya karşı ne bu nefret anlayamadım bir türlü

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Kriptoya karşı ne bu nefret anlayamadım bir türlü
O kesim de algılama olayı yok zaten şuan kripto bile desen insanlar yatırım olarak bakıyor aslında bana göre fon veya hisse senedinden farkı yok. Bir çok kişi de durumdan muzdarip yatırımı yok veya zarar etmiş ondan bu nefret.
Altın dolar veya başka hisseler düşünce yükselince bu tepkiler olsaydı şuan devrim olurdu. Hayatımıza bire bir yansıyor her tarafına işte kapasite meselesi.

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
Çip Krizi vs. desen bile umrunda olmayacak ki, adamlar kendi ekran kartlarıyla kendi kendine kazanç sağladığı için beddua etti.
O yüzden boşver. :)
Dediğin gibi olayın sadece mining olduğunu sananlar var ki bu sorun değil ama buna dayanıp saçma sapan yorumlar cidden üzücü :)

Top Bottom