Neler Yeni

Ne olacak bu ETH'nin hali

GodlyPain

80+ Bronze
4500$ seviyelerinde geziyordu, sonra ani bir çöküşle 3200$ civarlarına düştü.
Hazır çok düşmüşken yüklü gireyim dedim ve biraz eth aldım. Şimdi 2400$ civarlarında geziyor ve yaza 2.0 güncellemesi ile mining biterse düşebilir de ani bir boğa da olabilir.
Elimde 3060 var LHR kırılınca kazım yapmaya başladım bi yandan belki biraz kurtarırız.
Siz neler bekliyorsunuz?
(YTD)

OnurCiftci26

80+ Bronze
Hazır çok düşmüşken yüklü gireyim dedim ve biraz eth aldım. Şimdi 2400$ civarlarında geziyor ve yaza 2.0 güncellemesi ile mining biterse düşebilir de ani bir boğa da olabilir.
Elimde 3060 var LHR kırılınca kazım yapmaya başladım bi yandan belki biraz kurtarırız.
Siz neler bekliyorsunuz?
(YTD)
Hiçbir zaman all in girilmez. Kademeli alım yapılır ve elinde nakit her zaman bulunmalı bu tür düşüşlerde eklemek için. Bu sana ders olsun beklemekten başka çaren yok ya da para buldukça alttan ekleme yapıp ortalama düşüreceksin.

Sadece Ethereum değil Bitcoin grafiğini de takip et. Çünkü babalarının peşinden giderler diğer altcoinler.

scorpionn38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
ferhat küçük
şuan piyasaya net yön vermek zor hocam. bütün grafikler ve durumlar düşüşü işaret ediyor. 29k yı ziyaret edebiliriz ama altında kalmadığımız sürece problem yok. buralardan bir tepki yükselişi gelebilir ama 4500 lere kısa vadede tekrar ulaşması çok çok zor. .YTD..

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
Siz neler bekliyorsunuz?
(YTD)
Hocam all in girdiğin için yapman gereken beklemek ama kazım yaptıkça alttan eklemiş olarak varsay ve alttan ekleme yapabilirsin. ETH 2.0 güncellemesi normalde eth'nin fiyatının yukarıya yönelmesi olarak karşımıza çıkacaktı. Ama şuanki piyasa tabii ki kötü durumda. En önemlisi de BTC Halving dönemi o zaman eski günlerin daha güzelleri gelme ihtimali var ve bu da 2023 tarihinde olacak gibi. Bende de buna benzer bir durum var ve elimden geldiğince ekleme yapıp bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ekrem İmamoğlu
ohh iyi ki düşüyor maaşallah daha da düşsün miningçiler batsın da kart alalım

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,085
İsim
Lydranx
ohh iyi ki düşüyor maaşallah daha da düşsün miningçiler batsın da kart alalım
İnsanların Ekmek teknesi bu. Onun Yerine Ekran Kartı Bollaşsın Diyebilirsiniz. Dünyadaki Tüm İnsanlar Ölsün Ucuza Yemek Alalım.

GodlyPain

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şuan piyasaya net yön vermek zor hocam. bütün grafikler ve durumlar düşüşü işaret ediyor. 29k yı ziyaret edebiliriz ama altında kalmadığımız sürece problem yok. buralardan bir tepki yükselişi gelebilir ama 4500 lere kısa vadede tekrar ulaşması çok çok zor. .YTD..
Kısa vadede 4500 beklemiyorum açıkçası, sadece ETH değil şu an tüm kripto batıyor. Buna birisi dur demezse 1 yıl önceki fiyatlara kadar düşme ihtimali de var. Gün geçtikçe destekleri kırıp duruyor. YTD

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ekrem İmamoğlu
Uygunsuz davranış
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ekrem İmamoğlu
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç