Arama sonuçları: *

1. O

Yks Yerlestirme Sonucları Açıklandı!

Yozgat Bozok Gıdacı yok mu
  2. O

Sınıfta tek erkek olmak

Anaokulunda kızlar yarıdan fazlaydı. İlkokulda 50 kişinin 40ı falan kızdı. Ortaokulda aynı devam etti.Lisede kız çoğunluk sınıftaydım hatta okulumuz yıkıldığı için de kız meslekle aynı binadaydım. Üniversitede de 20 kişiden 3 4 erkek falandık. Çalıştığım yer de 35 kişide 2 3 erkeğiz sadece. Bana...
  3. O

Staj dersinden kalmak

Sorumlunu mu dövdün stajda nasıl mümkün kalmak
  4. O

Patoloji okunur mu sizce?

Nöbet muhabbeti varsa şu an zamsız halitle 18i bulur maaş. Güncel en düşük 14 zaten. Tabi atama yapılması lazım senin KPSSden çok çok yüksek alman lazım ki o bir kaç şanslı kişiden olasın
  5. O

bisiklet veya çamaşır makinesi tasarlasanız nasıl yapardınız ?

Karbonfiber bisiklet yapardım herhalde. Hafif ve dayanıklı olurdu.
  6. O

Patoloji okunur mu sizce?

Devlet 9700 vermez öyle bir maaş yok devlette klasik sağlık memuru maaşı alır. 18i bulur ay sonu 1687242746 2 yılda doktor mu olacağını düşündün reis :D
  7. O

3 Sene Mezuna Kalmak Mümkün Mü?

O sıkıntı değil 1 senem var giderim
  8. O

2 sene tecil muhabbetinden dolayı 2 sene ileriye olarak anladım. Ben de 2020 meslek mezunuyum. 2025e uzuyorsa çok iyi benim için. 2024 Haziranda sınava girersem kaçağa düşücem kayıtlar belli olan kadar ondan korkuyordum
  9. O

Şimdi 2024 ya gitsem 2 sene ileriye atıp 2026 mı olur yoksa şimdi gittim diye 2025 mi olur nasıl oluyor tam olarak
  10. O

Kesin bilgi mi? Benim şu an 2024 Haziranda gösteriyor. 25e uzatabilir miyim?
  11. O

Benim üni bitti şu an 2024 Haziran tecil ona göre dikkat et
  12. O

Açıköğretim Kayıt Yardım

Üniversite bitirdim fakat şimdi açıköğretimden bir bölüm okumak istiyorum. Ne zaman kayıt olmam lazım hangi sınava girmem lazım ne zaman girmem lazım vs. hiç bir bilgim yok ve bulamadım da bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
  13. O

IELTS, TOEFL Hangi sınava girmek gerekli/mantıklı?

IELTS yurtdışında geçerlilik konusunda daha önde sanırsam ben de IELTSe gireceğim
  14. O

Üniversite 2 yıllık önü açık bölüm tavsiyesi

İlgi alanın olmayan bölümü önü açık diye okuyup hayatın boyu pişmanlık yaşama
  15. O

DONANIMARŞİVİ Forum üyeleri ne okuyor?

Yüksek olabilir doğrudur. Ben kazançlarını biliyorum az çok o yüzden söylüyorum
  16. O

Plastik bitirip ciddi miktarlar kazanınca böyle düşünmezsin belki
  17. O

Anestezi teknikeriyim
  18. O

Okukumuz Hakkında Aşşırı saçma olay

Tamam içine bir şey giyebilirsiniz demeye çalışıyorum. Kalitesiz olduğunu biliyorum maalesef
  19. O

Ben de lise okudum okul hayatım boyunca da üstüme bir şey giymeme gerek kalmadı. Ayrıca şu an her okulun kapşonlusu var sanki yanlış mıyım?
  20. O

İçine kalın olanı giyebilirsin bu durumda. Üstüne de okul formasını giyersen yine sıcak tutar derdin oysa
Top Bottom