Neler Yeni

Okukumuz Hakkında Aşşırı saçma olay

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Muhammet Yazıcı
Ben de lise okudum okul hayatım boyunca da üstüme bir şey giymeme gerek kalmadı. Ayrıca şu an her okulun kapşonlusu var sanki yanlış mıyım?
evet hocam var var da kumaş kumaş değil ici pamuklu ve fiyatı 350 TL filan olmasi lazim

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Muhammet Yazıcı
Çok saçma bir kural gerçekten. Bikaç kişi değil de çoğu kişi umursamazsa herkesi de evine gönderemexler
insallah akıllarini kullanırlar ogrenciler yukarda bahsettiklerim kesin bu arada uymayacaklari için kural yok olur ama sunu da diyim perşembede toplanti var mudurun aklinda şey var herhalde beğenilmezse değiştirirz kurali falan dusuncesi olmali

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Bizde de bu kural var ama müdür muavini fırça atıp geçiyor arada sınıfa girip bu yanlış diyor gidiyor.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bir seferinde sıra arkadaşım kumaş lacivert pantolon zorunlu olmasına rağmen birkaç haftadır keten lacivert pantolon giyiyordu.

Bende bir sefer keten lacivert giyeyim dedim ,kumaş pantolonum ütülenmemişti. Şansıma Kıyafet kontrolü yapıldı okula almamışlardı.

Okulun yeri değişti. Tramvay ile 1 saat 30 dak filan buluyordu yol. Hiç geç kalmazdım çoğu zaman kantinde arkadaşla çiğ çay içerdik. 8 de 8:10 a geçe 8:15 geçe varırdık.

- Bir gün pazartesi mi ne geç kaldım. Okulun Müdürü sen niye geç geliyorsun dedi.
- İlk Kez geç kalıyorum onda da size denk geldim dedim. Bi daha olmasın dedi.

-Birinde görevli olduğum halde yok yazılmışım, sonradan gidip izinliye çevirttim, odada bulunan müdür yardımcısı senin devamsızlık hakkın varmış niye geldin dedi, babam görürse nasıl açıklayacam dedim , hak verdiler bana.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,277
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
bizdede aynı durumda abi çok saçma ya bıktım şu üniforma olayında hangi yılda yaşıyoruz lise de de kıyafet sıkıntısı olmasın. Tabi böyle abartılı değil mesela bizde siyah pantolon siyah üniforma tamam gene siyah olsun ama herhangi siyah sweatshirt siyah eşofman olsun pantolon giymek çok sıkıcı ya

Top Bottom