Arama sonuçları: *

1. Redmental

Yeni Rütbe "KRAL TACI" Eklenmiştir. Hayırlı Olsun ❤️

Muazzam ? Kesinlikle gelsin bu.
  2. Redmental

İkinci El Forumu İçin Düzenlemelere Başladık!

Kupon - Çek / Alım - Satım - Takas kategorisi gelecek mi @Mehmet Yılmaz ?
  3. Redmental

İkinci El Forum Sayfamız Hazırlık Aşamasında

@Abdullah Hacıgül içerisinde kupon/indirim kodu alım-satım-takas kategorisi de olacak mı ? Yemeksepeti uygulamasından tutun , uçak bileti vs. indirimi satışına kadar bütün içerikler ?
  4. Redmental

2 Yeni Gönüllü Moderatör Alınacaktır.

Ben gönüllüyüm hocam , forumun ilk günlerdeki huzuruna kavuşmasına katkı sağlarsak ne mutlu bana 🤚 @Mehmet Yılmaz @Abdullah Hacıgül
  5. Redmental

DA-FORUM'a Yapılan Hack Saldırısında Suçluyu Tespit Ettik!

Dedin ve dolar yükseldi şuan...
  6. Redmental

Keşke ona harcayacağın vakti herhangi bir PKK yandaşlığı yapılan yere saldırmak için harcasaydın. O zaman tebrik eden eleman yine tebrik eder miydi acaba :)
  7. Redmental

O tebrik eden arkadaş şimdi de etsin 😂
  8. Redmental

Ayrıca genelleme yapmadım zaten bu konu için konuşuyorum. Saptırma.
  9. Redmental

Eğer attığım rapora geri dönüş yapabilseydin , haberim olurdu. Ayrıca kendimden başka herkesin ceza almasını istiyorum diye bir şey yok orda sadece benim için olmadığını belirtmişsin ama cidden öyle bir şey yok. Ben yanlışı gördüm ve ona cevap verdim üstüne birde raporladım. Geri dönüş...
  10. Redmental

Ayrıca söylemek ile alakası yok , bir şey yapmadığınızdan belli. Yani bu eleman ceza almıyorsa kim alacak ? Forumun kalitesini koruyun , saygı çerçevesi içinde durun derken kastettiğiniz mazlumu oynamak mı ? @Abdullah Hacıgül yeri geldiğinde haklı olarak çatır çatır rage atıyor. Biz bu "yanlış"...
  11. Redmental

Bence konuyu malum arkadaşın yazmaya başladığı yerden beri okuyun.
  12. Redmental

Yani genel yetkililere karşı tavrı buysa ve sizin umurunuzda değilse , benim hiç umrumda değil. Arada tek tük çıkıyor böyleleri yapacak bir şey yok. Fake bıçkınlar.
  13. Redmental

Olmuyorsa zorlama batarsın diye bir laf vardır bilir misin ? Çölüne dön.
  14. Redmental

Daha kendi dilini düzgün kullanamıyorsun ne tatava yapıyorsun ? Aynı şey başına gelse ve tüm dataların çalınsa oturur bebe gibi ağlarsın. Burada boş yapmaya gerek yok. Eline bi mahkeme kağıdı gelsin bakalım nasıl tir tir titriyorsun 3310 gibi.
  15. Redmental

Donanım Arşivi Forum Gönüllü Moderatör Alımı!

Bende başvuru yaptım. Hayırlısı. Umarım bu görevi alan arkadaş hâlâ bizden biri olarak kalır :)
Top Bottom