Neler Yeni

DA-FORUM'a Yapılan Hack Saldırısında Suçluyu Tespit Ettik!

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Hep merak etmişimdir bu kişi internet cafeden bu işlemi yapıp aynı zamanda tw den bağlı ghost bir pcden yapsa nasıl bulunacak ?
Uğraştırıcı iş.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar, saldırıyı gerçekleştiren benim ve bunun için özür dilemeye kendimi affettirmeye çalıştım. Benim uykusuz kafa ile yaptığım salakça bir hata yüzünden başima fazlaca kötü şey gelecek. Şahsen ben olsam bunu yapmazdım en azından yaşı gereği bir kendisini dinlemek isterdim eğer siz bu büyüklüğü yapmayacaksaniz ona da bişey diyemem,daha önce mahkemeye çıkmadım ne ben ne ailem, eğer tek başıma olsaydım bu benim için sorun olmayabilirdi ama benim bir ailem var,siz boş konuşuyorsun kendini kanıtla dediniz ancak kendimi kanıtlamam kendimi ele vermemden başka bişey değil, zaten vds loglarini da aldığınizi vdsmin dondurulmuş olmasından anlıyorum yani eğer bir kanıt istiyorsanız hemen burda söyleyim ben saldırının akşamına vdsm donduruldu... Bunu başkası bilemez daha kanıt istiyorsanız size kendimi tam olarak ta kanitlayabilirim. Ben 10 saniye içinde herşeyi düzelttim sitedeki,bu 10 saniyelik şeyi yapmasam belki sabah 6da bu konudaki gelişmeleri takip etmiyor olurdum veya son 2 gündür rahat uyuyordum, dediğim gibi benim bir ailem var tek korkum onlara zarar gelmesi bu işten,maddi veya manevi ... Bende teşekkür ederim ufak bi hatadan beni yaktınız, hakkınız var mı kessinlikle var. Bişey diyemem sağlıcakla kalın.
Heralde loglar dondurulacak benim soy ismimi bir araştır :) internette full gizlilik diye bir şey yok. Kendini kanıtlamana da gerek yok biz kimin ne olduğunu biliyoruz gereken yapılacak.

Ve sana daha bombasını söyleyeyim sunucu firması da bizimle ortak şekilde "benim sunucumda yasadışı iş yapıyor" diye dava açabilir. Ah ah gencecik çocuklarsınız başınıza aldığını belaya bakın ama bin nasihattandaysa bir müsibet iyidir demişler tecrübe olur sana

Son düzenleme:

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Arkadaşlar, saldırıyı gerçekleştiren benim ve bunun için özür dilemeye kendimi affettirmeye çalıştım. Benim uykusuz kafa ile yaptığım salakça bir hata yüzünden başima fazlaca kötü şey gelecek. Şahsen ben olsam bunu yapmazdım en azından yaşı gereği bir kendisini dinlemek isterdim eğer siz bu büyüklüğü yapmayacaksaniz ona da bişey diyemem,daha önce mahkemeye çıkmadım ne ben ne ailem, eğer tek başıma olsaydım bu benim için sorun olmayabilirdi ama benim bir ailem var,siz boş konuşuyorsun kendini kanıtla dediniz ancak kendimi kanıtlamam kendimi ele vermemden başka bişey değil, zaten vds loglarini da aldığınizi vdsmin dondurulmuş olmasından anlıyorum yani eğer bir kanıt istiyorsanız hemen burda söyleyim ben saldırının akşamına vdsm donduruldu... Bunu başkası bilemez daha kanıt istiyorsanız size kendimi tam olarak ta kanitlayabilirim. Ben 10 saniye içinde herşeyi düzelttim sitedeki,bu 10 saniyelik şeyi yapmasam belki sabah 6da bu konudaki gelişmeleri takip etmiyor olurdum veya son 2 gündür rahat uyuyordum, dediğim gibi benim bir ailem var tek korkum onlara zarar gelmesi bu işten,maddi veya manevi ... Bende teşekkür ederim ufak bi hatadan beni yaktınız, hakkınız var mı kessinlikle var. Bişey diyemem sağlıcakla kalın.
O tebrik eden arkadaş şimdi de etsin 😂

FreakyXd

80+ Silver
Daha kendi dilini düzgün kullanamıyorsun ne tatava yapıyorsun ? Aynı şey başına gelse ve tüm dataların çalınsa oturur bebe gibi ağlarsın. Burada boş yapmaya gerek yok. Eline bi mahkeme kağıdı gelsin bakalım nasıl tir tir titriyorsun 3310 gibi.
mahkeme kağıt sıkıntı işi biter donuna kadar alırlar afedersiniz.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,135
İsim
Jarvis-M

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ateş Arsoy
Bugün forumumuzda gerçekleştirilen hack girişiminde saldırıyı yapan kişi kendini gizlediğini zannetsede kendisinin İstanbul'daki bir VDS sunucudan hizmet aldığını tespit ettik şimdi ise o VDS firması ile irtibata geçip hukuki süreci başlatmak için gerekli işlemlere başladık. Tek diyeceğim şey emeğimize küfür eden bu arkadaş için bir an olsun davadan vazgeçmeyeceğiz. Bunu yapan kişi 18 yaşlarında ya var ya yok kendisine yazık oldu! ne gerek vardı?

Alıntıyı görüntüle
Helal olsun Abi cezalarını almaları gerek ...

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,850
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
2 gün girmedik forum hacklenmis bakale

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ayhan Yılmaz
Heralde loglar dondurulacak benim soy ismimi bir araştır :) internette full gizlilik diye bir şey yok. Kendini kanıtlamana da gerek yok biz kimin ne olduğunu biliyoruz gereken yapılacak.
Bir sıkıntı yok Abdullah abi ben senden özür dilemek istedim,kabul edip etmemek senin elinde soy ismini araştırmama gerek yok seni zaten tanıyorum, videolarını izliyordumda,hakkındır şikayet edebilirsin adalet herkese aynıdır soy adınız hiçbir şeyi ifade etmez bunu belirtmek isterim.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bir sıkıntı yok Abdullah abi ben senden özür dilemek istedim,kabul edip etmemek senin elinde soy ismini araştırmama gerek yok seni zaten tanıyorum, videolarını izliyordumda,hakkındır şikayet edebilirsin adalet herkese aynıdır soy adınız hiçbir şeyi ifade etmez bunu belirtmek isterim.
Adalet ile soyismimin bir alakası yok bilgi birikim tecrübe en önemli şeydir. Neyse konu kapanmıştır herkese sevgiler

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Keşke ona harcayacağın vakti herhangi bir PKK yandaşlığı yapılan yere saldırmak için harcasaydın. O zaman tebrik eden eleman yine tebrik eder miydi acaba :)

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Hocam bu kadar bilgiliysen bir sorum var. Bu dava sonucunda hapis mi para cezasımı alacak?
Örneklere göre; hapis cezası alır para cezasına çevrilir 5 sene suça karışmaması sözüne karşılık hapis cezası ertelenir. İkinci bir suça karıştığında direkt içeri alırlar. Ama burada sıkıntı bizim dışımızda sunucu firması da bu durumun üzerine ne kadar düştüğümüzü gördü ve onlarda "bizim sunucumuzda yasa dışı işlemci yapılıyor" diye dava açarsa işi yaş genç yaşta sabıkalı olur. Cahillik başka bir şey değil yemin ediyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,611
Üyeler
142,440
Son üye
Nalic
Top Bottom