Arama sonuçları: *

1. Revengeofgafe

Gamegaraj ve itopya kargo süreleri

27 mayis akşamı sipariş verdim 5 haziran cuma elime ulaştı.
  2. Revengeofgafe

Gamegaraj ve itopya kargo süreleri

Gardas bende ıtopya ile ilgili çok fazla olumsuz yorum okudum sipariş vereyim mi vermeyeyim diye baya düşündüm.Velhasil kelam çarşamba akşamı sipariş verdim bIr daha ki hafta perşembe kargoya verildi cuma günü elimdeydi.Yani 6 iş günün de kargoya verildi diğer gün elime ulaştı.Parcalarda vs...
  3. Revengeofgafe

windows 10 kurulumu

Hocam çok sağol detaylı bir şekilde bilgilendirmissin.
  4. Revengeofgafe

windows 10 kurulumu

Bugün, itopya dan aldığım teknoking 2 elime ulaştı.Yogunluktan dolayı freedos şekilde gönderilmiş.UEFI yi hallettim fakat kurulumu tam olarak bilmiyorum.Youtube üzerinden bakarak kurayım dedim ama yine de guvenemedim.Daha once video yardimiyla kuran ya da iyi bir rehber onerebilecek arkadaş...
  5. Revengeofgafe

Itopya Kargo

Kargoya verilmiş ama sisteme girilmemişte olabilir.Muallakta kalmak sıkıntı.
  6. Revengeofgafe

Itopya Kargo

Dun akşam ıtopya dan kargo maili geldi.Takip numarası var ama hareket yok gözükuyor.Bizde şirket olarak ups ile çalışıyoruz ve önce barkod çıkarılır akşam da kurye çağırılır ve kargo teslim edilir prosedür bu şekildedir.Fakat barkod dün akşam çıkarılmasına rağmen bugün tartı ve ölçüler dışında...
  7. Revengeofgafe

İtopya'dan sipariş verdim ama sipariş durumu ilerlemiyor. Normal mi?

Hayırlı olsun kardeş.Bende 27 sinin akşamı teknoking2 siparis etmistim ondan sordum.
  8. Revengeofgafe

İtopya'dan sipariş verdim ama sipariş durumu ilerlemiyor. Normal mi?

Hangi sistemi sipariş etmiştin kardeşim?
  9. Revengeofgafe

Itopya Satin Alma Sorunu

Kardeşim dediğin gibi güvenlik adımında tıkaniyormus onu hallettim şimdi de fraud hatası aldım.
  10. Revengeofgafe

Itopya Satin Alma Sorunu

Aynen iş bankası.Napacaz hocam başka karta mi aktaracaz parayı?
  11. Revengeofgafe

Itopya Satin Alma Sorunu

Sinirsiz herhangi bir limit yok.
  12. Revengeofgafe

Itopya Satin Alma Sorunu

Daha demin özelleştirilmiş şekilde teknoking-2 sistemini almaya yeltendim fakat "kart sahibine acik olmayan işlem"hatası aldım.Kartim bankamatik kartı ve herhangi bir kısıtlaması yok.Ayrica bankanın müşteri temsilcisi de kart da herhangi bir sorunun olmadığını teyit etti.Bilgisi olan varsa...
  13. Revengeofgafe

Teknokıng-2 Alınır mı?

Yanlis anladım dostum kusura bakma.
  14. Revengeofgafe

Teknokıng-2 Alınır mı?

Toshiba m2 nin kronik sorunlu olduğunu ilk defa duydum.
  15. Revengeofgafe

13000 TL KADAR PC EKRAN DAHİL PC TOPLARMISINIZ

Benim önerdiğim monitor indirimli olarak 3259 TL.Aradaki fark benim monitörün 165 hz olması fakat cqr serisi görünüş ve port bakimindan cq4 serisine göre daha zengin.
  16. Revengeofgafe

Arkadaşın önerdiği monitor daha iyi fakat indirimin bitmesine 15 dk var.Guzel fiyat kaçırma bence.
  17. Revengeofgafe

Kasa ne kadar önemli ise ekranda bence o kadar önemli.Evet performansı veren kasa ama bilgisayarı açtıktan itibaren baktığın şey monitor. Msi g27cq4 monitor iyi bir monitor.Pisaya fiyatı 3500 bandında, ince hesap gaming gecelerinde 2700₺ ye almıştım.Tavsiye ederim.
  18. Revengeofgafe

Web Tekno Tavsiye Sistemi

Genel anlamda,yeni sistemle ilgili bir açıklama gelse hani hangi fiyat bandında olacak,performans anlamında El Capitan'nın altında mi-ustunde mi olacak ona gore bekleyelim.Obur türlü düşük bir sistem gelirse kendi adıma bosa beklemis olacağım.
  19. Revengeofgafe

Web Tekno Tavsiye Sistemi

O konuda haklısın. 1590257554 Okudum kardeşim ben bileşenleri isim olarak iyi veya kötü olarak ayırıyorum.Sen teknik konulara girmissin ki dediğim gibi anlamıyorum.Soyle sorayim sana el capitan da ki Gigabyte B450M S2H AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(O.C.)Mhz mATX Anakart bu sistem de ki...
Top Bottom