Neler Yeni

windows 10 kurulumu

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mahir
Bugün, itopya dan aldığım teknoking 2 elime ulaştı.Yogunluktan dolayı freedos şekilde gönderilmiş.UEFI yi hallettim fakat kurulumu tam olarak bilmiyorum.Youtube üzerinden bakarak kurayım dedim ama yine de guvenemedim.Daha once video yardimiyla kuran ya da iyi bir rehber onerebilecek arkadaş varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

LazySoup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yahya
Daha önce 100 kez falan kurmuşumdur. Yardımcı olmaya Çalışacağım.
Windows Yükleme Ekranında Yapman Gerekenler:
1. Yüklencecek dil, saat ve klavye soran üç kutulu bir ekran var orası zaten seçilidir ileri yap ve bekle.
2. Uygulanabilir Bildirimler ve Lisans Koşulları gelecek alttaki kutucuğu işaretle ve ileri yap ve bekle.
3. Orda iki seçenek çıkacak yükselt ve özel diye özeli seçin.
4. Çıkan ekranda HDD niz, varsa SSD niz de gözükür. Varsa SSD nin yoksa HDD nin üstüne tıklayın ileri deyin.
5. Şimdi Windows yükleme alanı geldi orada sadece bekleyin bilgisyar bir kaç kez kapanıp açılabilir sadece bekleyin.
6. Yükleme tamamlandıktan sona pc restart atar mavi bir ekran gelir ordan sonrası istenilenleri okuyup yapabilirsin Hayırlı Olsun.

NOT: Yükleme bittikten sonra bilgisayar restart atıp 1.adıma gelebilir( Bu Sanırım Windows 10 un Son Sürümlü İle Kaldırılmıştı ) gelirse PC ye restart atın PC açılırken BIOS a girin BOOT menüsünden BOOT Options #1 sıasına windows u yüklediğiniz depolama birini seçiniz ve kaydedip çıkınız.

Takıldığın bi nokta olursa diye Video:

Yukardaki Videodan 4. adım biraz farklı onu benim anlattığım gibi yapasınız.
Tekrar Yeni PC niz Hayırlı Olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce 100 kez falan kurmuşumdur. Yardımcı olmaya Çalışacağım.
Windows Yükleme Ekranında Yapman Gerekenler:
1. Yüklencecek dil, saat ve klavye soran üç kutulu bir ekran var orası zaten seçilidir ileri yap ve bekle.
2. Uygulanabilir Bildirimler ve Lisans Koşulları gelecek alttaki kutucuğu işaretle ve ileri yap ve bekle.
3. Orda iki seçenek çıkacak yükselt ve özel diye özeli seçin.
4. Çıkan ekranda HDD niz, varsa SSD niz de gözükür. Varsa SSD nin yoksa HDD nin üstüne tıklayın ileri deyin.
5. Şimdi Windows yükleme alanı geldi orada sadece bekleyin bilgisyar bir kaç kez kapanıp açılabilir sadece bekleyin.
6. Yükleme tamamlandıktan sona PC restart atar mavi bir ekran gelir ordan sonrası istenilenleri okuyup yapabilirsin Hayırlı Olsun.

NOT: Yükleme bittikten sonra bilgisayar restart atıp 1.adıma gelebilir( Bu Sanırım Windows 10 un Son Sürümlü İle Kaldırılmıştı ) gelirse PC ye restart atın PC açılırken BIOS a girin BOOT menüsünden BOOT Options #1 sıasına windows u yüklediğiniz depolama birini seçiniz ve kaydedip çıkınız.

Takıldığın bi nokta olursa diye Video:

Yukardaki Videodan 4. adım biraz farklı onu benim anlattığım gibi yapasınız.
Tekrar Yeni PC niz Hayırlı Olsun
Hocam çok sağol detaylı bir şekilde bilgilendirmissin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,120
Üyeler
142,855
Son üye
fathelgn
Top Bottom