Neler Yeni

Gamegaraj ve itopya kargo süreleri

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Arkadaşlar merhaba daha önce de konu açtım, merak ettiğim soru şu yönde kargo süreleri ne kadar sürebilir lütfen itopya dan veya game garajdan ürün alan arkadaşlar yorum yapsın.
Şimdi gamegaraj da sistem daha ucuz ancak markalar pek içime sinmedi eğer geliştirme olsa markaları elbette oradan alacağım ancak ekran kartı markaları iyi olsa da ram ve SSD benim içimi rahatlatmadi
Bu yüzden itopya dan da baktım en azından bilindik ve daha önce kullandığım markaları içeriyor bu nedenle size şu soruyu soruyorum.
Gamegaraj da kaç güne gelir sistem itopya da kaç güne gelir ?

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Gamegaraj 2-3 gün sürüyor, itopya 1 hafta veya daha fazla.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamegaraj 2-3 gün sürüyor, itopya 1 hafta veya daha fazla.
Gamegarajdan almak istiyorum ancak markalar hoşuma gitmedi, crucial ramden daha önce basım yandı

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Gamegarajdan almak istiyorum ancak markalar hoşuma gitmedi, crucial ramden daha önce basım yandı
Sıkıntı yaşamazsın, gayet iyi markalar. O zaman şanssızlık olmuş.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıkıntı yaşamazsın, gayet iyi markalar. O zaman şanssızlık olmuş.
Crucial SSD de kronik sorunlu araştırdığım kadarıyla adamın SSD 70 dereceye kadar uçmuş ancak zaten elimde James Donkey SSD var onu kullanacağım

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Crucial SSD de kronik sorunlu araştırdığım kadarıyla adamın SSD 70 dereceye kadar uçmuş ancak zaten elimde James Donkey SSD var onu kullanacağım
O da sorunlu, depolamayı çıkartıp başka siteden Kingston A400 al derim.

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Emre
Arkadaşlar merhaba daha önce de konu açtım, merak ettiğim soru şu yönde kargo süreleri ne kadar sürebilir lütfen itopya dan veya game garajdan ürün alan arkadaşlar yorum yapsın.
Şimdi gamegaraj da sistem daha ucuz ancak markalar pek içime sinmedi eğer geliştirme olsa markaları elbette oradan alacağım ancak ekran kartı markaları iyi olsa da RAM ve SSD benim içimi rahatlatmadi
Bu yüzden itopya dan da baktım en azından bilindik ve daha önce kullandığım markaları içeriyor bu nedenle size şu soruyu soruyorum.
Game Garajdan alabilirsin bende oradan aldım crucial M2 h bir sıkıntı yok hızları stabil. Kargo süresi benim 2 gün sürdü. 2. Gün yerinden aldım. İtopya da şu zaman da canı ne zaman isterse o zaman gönderiyor.

hanzos

80+ Bronze
itopya üzerinden boş kasa aldım 5 iş günü içerisinde geldi iş günü dediğim pazartesi salı felan cumartesi ve pazar dahil değil yasak varken getirdiler

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
itopya üzerinden boş kasa aldım 5 iş günü içerisinde geldi iş günü dediğim pazartesi salı felan cumartesi ve pazar dahil değil yasak varken getirdiler
Sistemler geç geliyor, tek bir ürün alırsan hızlı gelir zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
Şimdi gamegaraj da sistem daha ucuz ancak markalar pek içime sinmedi eğer geliştirme olsa markaları elbette oradan alacağım ancak ekran kartı markaları iyi olsa da RAM ve SSD benim içimi rahatlatmadi
Nen yeni sistem aldım itopyadan İstanbul'da oturuyorum 13 günde geldi sagolun ups cok hızlı çalışıyor eger hızlı gelsin diyorsan gamegaraj kesinlikle

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mahir
Gardas bende ıtopya ile ilgili çok fazla olumsuz yorum okudum sipariş vereyim mi vermeyeyim diye baya düşündüm.Velhasil kelam çarşamba akşamı sipariş verdim bIr daha ki hafta perşembe kargoya verildi cuma günü elimdeydi.Yani 6 iş günün de kargoya verildi diğer gün elime ulaştı.Parcalarda vs herhangi bir sıkıntı çıkmadı.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Gardas bende ıtopya ile ilgili çok fazla olumsuz yorum okudum sipariş vereyim mi vermeyeyim diye baya düşündüm.Velhasil kelam çarşamba akşamı sipariş verdim bIr daha ki hafta perşembe kargoya verildi cuma günü elimdeydi.Yani 6 iş günün de kargoya verildi diğer gün elime ulaştı.Parcalarda vs herhangi bir sıkıntı çıkmadı.
ne zaman aldın
Mesaj otomatik birleştirildi:

O da sorunlu, depolamayı çıkartıp başka siteden Kingston A400 al derim.
aldım bi kere, elimde var onu kullancam

VitoScaletta

80+ Gold
itopya dediğin site olmayan ürünlerini satışa koyan olmayan sistemleri soğutucuları satan yurt dışından getiren bi yer :D asıl bu kalitesiz yere güvenilmez itopyanın tek amacı evrendeki bütün yayıncılara sponsor olup 2x 2080ti full sistem göndererek yayıncılara yalakalık yapmasıdır başka hiç bir özelliği yok rx570 li sistemleri 4.5k dan satan rezil bi site

Top Bottom