Neler Yeni

İtopya'dan sipariş verdim ama sipariş durumu ilerlemiyor. Normal mi?

clyber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Çağrı Hüseyin Dinç
Hocam ben iptal talebi değerlendiriliyor kısmındayken 27 sinde yani aradım iptal durumuna güncellettirdim siz gibi işte daha bugün yattı para.1 hafta sonra yatar sanırım o zaman sizin para.Ama pazartesi yatar gibi geliyor bana en geç.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gamegarajdan sipariş ettim bugün sistemi.Bırakın telefonla aramayı sitelerinden mesaj yoluyla konuştum adamlarla.Asıl %100 müşteri memnuniyeti budur.İtopyadan alışveriş daha tövbe..
[/QUO
Hocam ben iptal talebi değerlendiriliyor kısmındayken 27 sinde yani aradım iptal durumuna güncellettirdim siz gibi işte daha bugün yattı para.1 hafta sonra yatar sanırım o zaman sizin para.Ama pazartesi yatar gibi geliyor bana en geç.

Gamegarajdan sipariş ettim bugün sistemi.Bırakın telefonla aramayı sitelerinden mesaj yoluyla konuştum adamlarla.Asıl %100 müşteri memnuniyeti budur.İtopyadan alışveriş daha tövbe..
Saol hocam

Hangi sistemi sipariş etmiştin kardeşim?
Kendin topla kısmından topladım

Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Asım Arda Aluç
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Mehmet Şanlı
Instagram
www.instagram.com/memotellica
Twitter
_memotellica
hocam Allah kimseyi buraya düşürmesin muhasebeye bağlanıyorum diyip yüzümüze telefon kapatılıyor bunca youtuber streamer reklamını yapıyor dedik girdik bir işe, tövbe ettim mağazasının önünden dahi geçmem artık, paranız bugün iade edilecektir dendi dün 1 gün geçti hâlâ hareket yok anamıza babamıza zaten internetten zor bir şey aldırıyoruz bunları gördükçe bidaha almazlar zaten Allah'ınızdan bulun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,108
Üyeler
142,853
Son üye
basriii
Top Bottom