Arama sonuçları: *

1. Rilroalpt

youtubeden yüksek çözünürlük video nasıl indiririm?

internet download manager
  2. Rilroalpt

Da forum üyeleri sizce bu büyük vasıfa erebilir miyim?

Yav ne anlatıyosun ben anlatmaya çalıştım yazdıklarını görmüyor musun anlamıyor işte çocuk bırakın yazmayın konuya hiçbir şey foruma yaş sınırı gelmediği sürece böyle şeyler devam edecek belli ki 1693573131 Olm sen kendini ne sanıyosun ya bak forumu açtım yine gıcık kaptım 12 yaşında çocuk...
  3. Rilroalpt

İroni anlayışı da zamanla gelişen bir şeydir :)
  4. Rilroalpt

Forumdaki çoğu insan ciddiye bile almamış bu konuyu, ben de öyle yapmak yerine hevesini kırmayıp yazayım düzgün bir dille anlatayım dedim. Ceza yediğim konuya da yazmışsın 14 yaşındadır falan diye bu kadar takma kafaya hayatın zorluklarıyla daha karşılaşmamış gibi gözüküyorsun tecrübeden kastım...
  5. Rilroalpt

Küçümseme göstermekle alakalı bir durum değil dostum bu benim söylediklerimi anlaman için hayatta belirli bir tecrüben olması gerekiyor en azından en az bir 5 yılın daha var diye düşünüyorum. Senin şu an koyduğun hedefler çoğumuzun küçükken "büyüyünce astronot olacağım" demesiyle aynı fakat...
  6. Rilroalpt

Dostum insanların anlayışlarını değiştirmeye çalışmak çok zaman ister. 12 yaşında bir çocuğa daha ergenliğe bile girmemiş olabilirsin anlayışların çok değişecek ben sana ne anlatırsam anlatayım olmayacak annen değilim baban değilim abin değilim. Sadece biraz da olsa fikir edinebilmen için bir...
  7. Rilroalpt

Bazen ne anlatsan boş gelir. Dediğim gibi ne istiyorsan onu yap dostum amaçlarına ulaşmada bol şans
  8. Rilroalpt

Olgun olmaya çalışmak bana göre çok saçma bir tabir, anlayışlar kişilikten kişiliğe değişir tabii. Kendine bu yaşta amaç koyman güzel şeyler fakat ondan önce amaçları ne uğruna koyduğun da önemli. Sadece istiyorum o yüzden yapıyorum desen bile yeterli. Ama gerçekten istiyor musun onu da...
  9. Rilroalpt

Dostum sorması ayıp kaç yaşındaydın?
  10. Rilroalpt

Dostum yapacaklarını sormadım merak ettiğim şey o değil, mesaj sayısına ulaşmanın amacı ne? 1693237297 Biraz düşünsen çok saçma olduğunu anlayacaksındır diye düşünüyorum.
  11. Rilroalpt

Akıllarda tek bir soru: "Neden?"
  12. Rilroalpt

Beyler Camı Kırdım Yardım

Sorundan sıyrılmaya çalıştığı için böyle şeyler söyledim bana göre bence de dayağı yemesi daha mantıklı. Ama babası fazla sinirli biriyse ağzını burnunu dağıtır onun yerine birkaç çizikten bir şey olmaz bence
  13. Rilroalpt

Beyler Camı Kırdım Yardım

Odanın mobilya düzenini değiştir, değiştirirken ayağının kaydığını arkanda da cam olduğunu çok sert çarptığını söyle. Mümkünse nerene denk geliyorsa dirsek kafa yumruk oralarını maalesef ki bir bir cama vurmuş gibi hale getirmen gerek eğer böyle olursa bir de üstüne acıyla rol yaparak ararsan...
  14. Rilroalpt

Flörtümden soğumaya başladım

Samet'cim üzgünüm ama eskorttan olur tiktoktan olmaz.. Bence yol ver gitsin hem sen de rahat değilmişsin
  15. Rilroalpt

Belirsizlik İle Uyumlu Nick Önerisi lazım :D

Fuzziness İngilizcede belirsizlik bulanık vs. demek ilk aklıma geleni yazdım
  16. Rilroalpt

MEB kitaplarını nasıl satarım?

Ne komik adamsın la sen 1686586372 İnsanlar açgözlü olduğu için bu haldeyiz ya zaten 5-10 lira kazanıcam diye bomboş işler
  17. Rilroalpt

MEB kitaplarını nasıl satarım?

Türk gençlerini ne hallere düşürdüler adamlar MEB kitaplarını satmakla uğraşıyor, diğer ülkelerde geri dönüşüme veriyosun. Gerçi Türkiye'de de geri dönüşüme veriyor olman lazım neden vermediniz ki?
  18. Rilroalpt

Gözlük köprüsü buruna değmeli mi ?

Bir sorun olmaz burun yapınıza göre değişiyor çift taraflı ped var oralar değer genelde köprü değmez ama burnunuz kemerli vs. ise orası değse de gözlerinizin camı ortaladığı sürece hiçbir sorun olmaz
  19. Rilroalpt

Gözlük köprüsü buruna değmeli mi ?

Gözlüğü taktığınızda gözünüzün gözlük camını ortalaması gerekiyor. 1686230145 Örnk
Top Bottom