Neler Yeni

Da forum üyeleri sizce bu büyük vasıfa erebilir miyim?

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Hocam küçümsemeyecek biri olduğunuzu varsayarak söylüyorum. 12.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama hiç bir zaman troll gibi bir amacım olmaz ortalıkta olgunum diye gezmem olgun olmaya çalışırım
Olgun olmaya çalışmak bana göre çok saçma bir tabir, anlayışlar kişilikten kişiliğe değişir tabii. Kendine bu yaşta amaç koyman güzel şeyler fakat ondan önce amaçları ne uğruna koyduğun da önemli. Sadece istiyorum o yüzden yapıyorum desen bile yeterli. Ama gerçekten istiyor musun onu da düşünmelisin hayatta forumda mesaj kasmak yerine koyabileceğin o kadar çok şey var ki.

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,546
İsim
İsmi ismi.
Olgun olmaya çalışmak bana göre çok saçma bir tabir, anlayışlar kişilikten kişiliğe değişir tabii. Kendine bu yaşta amaç koyman güzel şeyler fakat ondan önce amaçları ne uğruna koyduğun da önemli. Sadece istiyorum o yüzden yapıyorum desen bile yeterli. Ama gerçekten istiyor musun onu da düşünmelisin hayatta forumda mesaj kasmak yerine koyabileceğin o kadar çok şey var ki.
Olgun olmaya çalışmak tabiri küçüğüm ama olgunum diye gezip geveze olanlar çokken benim amacım bu gibisinden. Üstelik 1 buçuk yıl geçti daha 1000 mesaj oldum son zamanlar olmasa hiç böyle bir şey olmazdı. Genel olarak amacım ve hayati kariyer isteğim değil bu mesaja konuya bile yetmez tanıdık ve uzun konuşmuşluğumuz olan biri olman lazım. Zaten bu ''iyi amaçlar'' için mesaj kasma işlemini yapacağım (ki mesaj kasmadan kastımda forumda bir süreliğine aktif olmak yine insanlara faydalı olmaya çalışacağım) ve iyi bir mesaj sayısına ulaştıktan sonra foruma güzel bir ara vermekç

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Olgun olmaya çalışmak tabiri küçüğüm ama olgunum diye gezip geveze olanlar çokken benim amacım bu gibisinden. Üstelik 1 buçuk yıl geçti daha 1000 mesaj oldum son zamanlar olmasa hiç böyle bir şey olmazdı. Genel olarak amacım ve hayati kariyer isteğim değil bu mesaja konuya bile yetmez tanıdık ve uzun konuşmuşluğumuz olan biri olman lazım. Zaten bu ''iyi amaçlar'' için mesaj kasma işlemini yapacağım (ki mesaj kasmadan kastımda forumda bir süreliğine aktif olmak yine insanlara faydalı olmaya çalışacağım) ve iyi bir mesaj sayısına ulaştıktan sonra foruma güzel bir ara vermekç
Bazen ne anlatsan boş gelir. Dediğim gibi ne istiyorsan onu yap dostum amaçlarına ulaşmada bol şans

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,567
İsim
uwu
e- ee bu büyük vasıf dediğim şey okullar açılana kadar 5000 mesaj olabilir miyim? :D
forumda bu seviyeye yükselip biraz ara vereceğim o zamana kadar faydalı konular açacağım mesela dopamin detoksu sonuç gibi.
Bnde oyle dedim Gold olup bırakıp dil çalışacağım dedim ama durum ortada

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Hocam niye ne anlatdınızki de boş geldi de anlamadım? Neyse. İyi günler.
Dostum insanların anlayışlarını değiştirmeye çalışmak çok zaman ister. 12 yaşında bir çocuğa daha ergenliğe bile girmemiş olabilirsin anlayışların çok değişecek ben sana ne anlatırsam anlatayım olmayacak annen değilim baban değilim abin değilim. Sadece biraz da olsa fikir edinebilmen için bir şeyler yazdım ve devamını getirmek istemedim. Ben sana ne anlatırsam anlatayım olgun bir bakış açısıyla tam olarak sana fikirlerimi geçiremeyeceğim

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,546
İsim
İsmi ismi.
Dostum insanların anlayışlarını değiştirmeye çalışmak çok zaman ister. 12 yaşında bir çocuğa daha ergenliğe bile girmemiş olabilirsin anlayışların çok değişecek ben sana ne anlatırsam anlatayım olmayacak annen değilim baban değilim abin değilim. Sadece biraz da olsa fikir edinebilmen için bir şeyler yazdım ve devamını getirmek istemedim. Ben sana ne anlatırsam anlatayım olgun bir bakış açısıyla tam olarak sana fikirlerimi geçiremeyeceğim
Bence mesajlarınızda gereksiz bir küçümseme gösteriyorsunuz. Ben her türlü fikre açığım mesela tarihte benim bir konudaki fikrimi değiştirmeniz için yapmanız gereken tek şey kaynak atıp olayı kanıtlamanız sabit fikirli değilim. Eğer gerçekten bir fikir edinmemi istiyorsanız bunu devamını getirmek isteyerek yapmanız gerekiyor.

KlausM

80+ Silver
Çünkü artık kitap okuma gibi bir sürü şeye başladım onun dışında yapacaklarıma bakayım.
İngilizce çalışmak
diksiyonumu geliştirmek
osmanlıca
göktürkçe
yazılım
dersler

Bunlar olacakken forum beni oyalamasın güzel bir mesaj sayısına ulaşıp ara vereyim. Hem özlediğimde daha eğlenceli gelir.
osmanlıca ne knk

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
immmmkansızz.

KlausM

80+ Silver
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Osmanlı Türkçesi. Arapça alfabe kullandığı için yazması farklı. Bir de harekeler yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Göreceğiz :D
Osmanlı Türkçesi daha anlaşılır değil mi? osmanlıca ne a**

Zechion

80+ Silver
e- ee bu büyük vasıf dediğim şey okullar açılana kadar 5000 mesaj olabilir miyim? :D
forumda bu seviyeye yükselip biraz ara vereceğim o zamana kadar faydalı konular açacağım mesela dopamin detoksu sonuç gibi.
Hayır. Forumda zaten cooldown var. Biraz sonra bi hesaplama yapıp atacağım

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Bence mesajlarınızda gereksiz bir küçümseme gösteriyorsunuz. Ben her türlü fikre açığım mesela tarihte benim bir konudaki fikrimi değiştirmeniz için yapmanız gereken tek şey kaynak atıp olayı kanıtlamanız sabit fikirli değilim. Eğer gerçekten bir fikir edinmemi istiyorsanız bunu devamını getirmek isteyerek yapmanız gerekiyor.
Küçümseme göstermekle alakalı bir durum değil dostum bu benim söylediklerimi anlaman için hayatta belirli bir tecrüben olması gerekiyor en azından en az bir 5 yılın daha var diye düşünüyorum. Senin şu an koyduğun hedefler çoğumuzun küçükken "büyüyünce astronot olacağım" demesiyle aynı fakat devir değiştiği için bunlara dönüştü. Çocuklar artık daha realist olmaya başladı fakat yaşları gereği tam da olamıyorlar. Benim demek istediğim şey hedeflerini daha sabit tut bu kadar fazla dala yönelmeye çalışıp kendini daha bu yaştan psikolojik olarak yıpratma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,885
Üyeler
142,190
Son üye
ihatejewssomuch
Top Bottom