Neler Yeni

Beyler Camı Kırdım Yardım

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Odanın mobilya düzenini değiştir, değiştirirken ayağının kaydığını arkanda da cam olduğunu çok sert çarptığını söyle. Mümkünse nerene denk geliyorsa dirsek kafa yumruk oralarını maalesef ki bir bir cama vurmuş gibi hale getirmen gerek eğer böyle olursa bir de üstüne acıyla rol yaparak ararsan anlık olmuş 5dk sonra arıyormuş gibi şöyle şöyle oldu diye bir şansın var diye düşünüyorum
dayak yemesi daha mantıklı

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
dayak yemesi daha mantıklı
Sorundan sıyrılmaya çalıştığı için böyle şeyler söyledim bana göre bence de dayağı yemesi daha mantıklı. Ama babası fazla sinirli biriyse ağzını burnunu dağıtır onun yerine birkaç çizikten bir şey olmaz bence

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,269
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Odanın mobilya düzenini değiştir, değiştirirken ayağının kaydığını arkanda da cam olduğunu çok sert çarptığını söyle. Mümkünse nerene denk geliyorsa dirsek kafa yumruk oralarını maalesef ki bir bir cama vurmuş gibi hale getirmen gerek eğer böyle olursa bir de üstüne acıyla rol yaparak ararsan anlık olmuş 5dk sonra arıyormuş gibi şöyle şöyle oldu diye bir şansın var diye düşünüyorum
Babasi dovse daha az hasar alir sanki

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,772
İsim
Enes Tutar
Yerler ıslanmış (Allah Allah ne hikmetse) ben de canım anam yorulmasın diye odamı topluyordum sen gel ayağım kay elimdeki çamaşır sepeti cama yapış. Bu tarz bir şey olabilir. Ya da evdekilerin ziynet eşyalarını bozdurup tamir ettirebilirsin malum cam ucuz bir şey değil işçilik olarak falan.

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Emir Bayram
Yerler ıslanmış (Allah Allah ne hikmetse) ben de canım anam yorulmasın diye odamı topluyordum sen gel ayağım kay elimdeki çamaşır sepeti cama yapış. Bu tarz bir şey olabilir. Ya da evdekilerin ziynet eşyalarını bozdurup tamir ettirebilirsin malum cam ucuz bir şey değil işçilik olarak falan.
olum ziynet eşyayı bozdursam zaten yiycem dayak 2 3 katı artar. para varda işte napsam ki acaba

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,489
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
olum ziynet eşyayı bozdursam zaten yiycem dayak 2 3 katı artar. para varda işte napsam ki acaba
Ziynet eșyasına dokunma nakit varsa yaptır parayı yerine koyarsın bi șekilde.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,307
İsim
Cengiz

Ziynet Eşya Alma Yere bir şey Döküldü Bende Yeri Silim Derken (Vileda İle) Ayağım Kaydı Kafamı Vurdum Kırıldı De İnanmamaları İmkansız

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Kişisel Gelişim,Teknoloji,Otomobiller
Instagram
beratcankaya58
Ayağım kaydı kafa attım kafam acıyo de
Ben öyle kapı kırdım kanka hiç acımıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka camın m2 si ucuz al tak kendin takarsın basit ya ben taktım sana tarif ederim.

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Emir Bayram

Emrhan_

80+ Bronze
Arkkadaşlarla gezdik biraz para yedim de, o parayla da camı yaptır aklıma bu geldi şuan.

Top Bottom