Neler Yeni

Flörtümden soğumaya başladım

TwiZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Samet
Arkadaşlar kız benden açıkça hoslandigini söyledi bundan 2 hafta önce iliskisi bitti bende baya konuştum flört olarak kalalım dedim
Fotoğraflarımızı falan attik falan filan ama artik sogumaya basladim bana tiyatro yapiyor gibi geliyor disari çıktım diyor anlık atmıyor
Beni cok önemsiyor guzel bir his ama yok disaridayim onla bunla kiskanc biri değilim ama dışarıyı hiçbir zaman anlık atmıyor tiktokta yorum atarken falan yazdı bana oradan sc ye gectik sizce ne yapmalıyım yol mu vereyim yoksa biraz daha isinmaya calisayim mi
Çünkü beni hayatta bu kadar seven biri olmadı sürekli iltifat ediyor

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Samet'cim üzgünüm ama eskorttan olur tiktoktan olmaz.. Bence yol ver gitsin hem sen de rahat değilmişsin

TwiZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 haftada ne ara unuttun da başka birinden hoşlanmış ben bu riski alamazdım baştan konuşmazdım
Kanka sürekli asik oldum falan diyor uzmek istemiyorum kibarca nasıl reddedilirim

Kara*

80+ Silver
Eheheh kankam hemen bitir ilişkini bence ayrılmış üstüne direk seni kapmaya uğraşıyor ilgi canavarı, ön pasları sana atıyor aşkım canım bebem diye kalbini büylemek istiyor. Bu sulara girme sakın direk gerçekleri söyle at başından, ha yok gerçekten sevmek için uğraşıyorsa temizse yine durumu açıkla olmuyor yapamıyorum de bırak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka sürekli asik oldum falan diyor uzmek istemiyorum kibarca nasıl reddedilirim
Gerçekleri söyle, boşlukta olmamak için galiba beni istiyorsun ve yarım kalan aşk duygun bana aşırı derecede ister istemez bu durumda kaldığın için ısındı. Güzel iltifatların için teşekkürler, belki içinden geldiği gibi diyorsun eski ilişkini unutup yeni sayfa açmak istiyorsun ama ben böyle kabul edemem de. Daha detaylı tanımıyorum bile falan ayakları yap direk aşk seviyesinden normal arkadaş seviyesine indir, o zamanla seni bırakır en fazla böyle bitirirsin galiba. Niye böyle yapıyorsun diye duygu sömürüsü falan yaparsa direk hatalarını söyle yüzüne, özellikle yeni ayrıldığı için bu duruma girmemesini vs. sonra ne yapıyorsa yapsın.

Son düzenleme:

TwiZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eheheh kankam hemen bitir ilişkini bence ayrılmış üstüne direk seni kapmaya uğraşıyor ilgi canavarı, ön pasları sana atıyor aşkım canım bebem diye kalbini büylemek istiyor. Bu sulara girme sakın direk gerçekleri söyle at başından, ha yok gerçekten sevmek için uğraşıyorsa temizse yine durumu açıkla olmuyor yapamıyorum de bırak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekleri söyle, boşlukta olmamak için galiba beni istiyorsun ve yarım kalan aşk duygun bana aşırı derecede ister istemez bu durumda kaldığın için ısındı. Güzel iltifatların için teşekkürler, belki içinden geldiği gibi diyorsun eski ilişkini unutup yeni sayfa açmak istiyorsun ama ben böyle kabul edemem de. Daha detaylı tanımıyorum bile falan ayakları yap direk aşk seviyesinden normal arkadaş seviyesine indir, o zamanla seni bırakır en fazla böyle bitirirsin galiba. Niye böyle yapıyorsun diye duygu sömürüsü falan yaparsa direk hatalarını söyle yüzüne, özellikle yeni ayrıldığı için bu duruma girmemesini vs. sonra ne yapıyorsa yapsın.
Birader beni bu kadar anam babam sevmedi kızla daha yeni ayrıldık tam ayrıldık diyorum yeniden yazıyor neyse bitti galiba beni gerçekten sevdi birdaha beni bu kadar seven kiz gelmezse sana saglam sovucegim ama haberin olsun

Kara*

80+ Silver
Birader beni bu kadar anam babam sevmedi kızla daha yeni ayrıldık tam ayrıldık diyorum yeniden yazıyor neyse bitti galiba beni gerçekten sevdi birdaha beni bu kadar seven kiz gelmezse sana saglam sovucegim ama haberin olsun
Söv babacım ben senin iyiliğini isterim belki doğru belki yanlış, kız numara yapmadığı ne malum? yahu düşün yeni ayrılmış daha eskisiyle arasında neler yaşanmış belli bile değil. Daha seni ciddiye almayan kişi nereni önemsesin, ufak cilve yapıp veya gerçekten o boşluktan yararlanarak seni yeni sayfası olarak görebilir gayet normal. Ama sen daha başlamadan ipleri ona vermişsin, kıza gidip bunları dedin mi hayatımda kimse sevmedi falan. Bunları dediysen zaten kız ya acıma olarak gördü veya ısındı sana arkasında bi tiyatro olmadan bilemeyiz, gerçekten hatalıysam ciddi şekilde özür dilerim. Ama kızlar kendisini böyle duruma düşürmek istemezler, üstelik sen soğumaya başlıyorum dediğin için bunları dedim madem tiyatro yapıyor eninde sonunda patlardı.

Top Bottom