Arama sonuçları: *

1. SneeX

Kalıcı Ücretsiz Prime Gaming Bedava Deathloop

Konusu açılmıştı bunun
  2. SneeX

🔥İndirim Steam Ea Play Üyeliği 8TL

Ben de şuan gamepass var. Gamepasste ea play veriyor. Gamepass'in bitmesine de 18 gün kaldı. Bunu alsam ne olur. 18 gün boşuna gider mi?
  3. SneeX

Steamden 100 TL'ye en iyi ne alınır

Mass Effect bakabilirsin
  4. SneeX

Steamden 100 TL'ye en iyi ne alınır

https://www.hanxgame.com.tr/days-gone-tk-tr Dün ben dahil çoğu kişi aldı site güvenilir. Key olarak steame tanıtıyosun https://www.voidu.com/tr/product/days-gone-tr/11206 Bu site diğerine nazaran daha popüler ve bilindik burayı da tercih edebilirsin.
  5. SneeX

Doom Eternal hangi paketi almalıyım

İlk iki paket DLC. Standart Edition ana hikaye yani oyunun kendisi. Deluxe ise Hem ana hikayeyi hem de dlcleri barındırdan versiyonu. Senin Standart Edition alman lazım.
  6. SneeX

Cadılar bayramında Forza Horizon 5 ne kadar olur ?

200-300 bir şey olur
  7. SneeX

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Alınır mı?

Oyun diğer fps oyunlarından (valo,cs tarzı) farklı olduğu için ara sıra girip oynayarak pek zevk alabileceğini zannetmiyorum. Oynaman lazım
  8. SneeX

Geçen sezon plat bitirdim. Şuan buglı ranklar. Bugisoft faarkıyla bir güncelleme geldi altüst oldu her şey
  9. SneeX

Yok la 700 saatim var çoğu mapi evimden daha iyi bilirim. Çok banlananları az biliyorum onları da banlanmayıp geldiğinde oynaya oynaya alıştım artık
  10. SneeX

Herkese hitap etmez ama en kaliteli fps oyunu bence. Delux pakette karakter veriyor ekstra. Bence Deluxe alırsanız daha iyi olur.
  11. SneeX

Beni rdr2 almak için ikna eder misiniz

1 ay sonra 2.5k olunca gelemeyen pişmanlık hissi + ölmeden önce denenmesi gereken bir haz
  12. SneeX

F1 22 300TL Değer mi?

ben de 2020 var valla oynaycak arkadaş yok oynarız istersen
  13. SneeX

F1 22 300TL Değer mi?

600tl ona da baktım hatta bir sorum olacak scrollunda sorun var mı? 1669224742 Crack bulabilirsin sadece
  14. SneeX

F1 22 300TL Değer mi?

şimdi seni de bıktıracağım ama benim mouse de almam gerekiyor. 500tl gibi bir fiyatı var alacağım mousenin. Sence?
  15. SneeX

F1 22 300TL Değer mi?

ilk defa oynamıyorum kanka. f1 2020 de 50 saatim falan var
  16. SneeX

F1 22 300TL Değer mi?

evet biliyorum fakat f1 seviyorum ve arkadaşlarım da belki alırlar ve oynarız diye sordum. 1669219268 olmasa almam zaten kanka
  17. SneeX

F1 22 300TL Değer mi?

keşke olsa. alınabilecek en kötü direksiyon seti t80. o da 4k :(
  18. SneeX

F1 22 300TL Değer mi?

ds4 var 1669218886 f1 2020 var arkadaşlarla arada giriyorduk ama onlar girmiyor artık o yüzden güncel olan bir f1 oyunu alayım diyordum.
  19. SneeX

F1 22 300TL Değer mi?

600TL etemeyeceğini biliyorum fakat 300 eder mi bilemedim oyunlara çok para harcayan bir insan değilim. 300tl bir oyun için bu zamanda normal ama yorumlarınızı merak ediyorum
  20. SneeX

🔥İndirim Steam İndirimdeki Oyun Önerisi

şuan %40 indirimde ama yaz indirimlerinde daha fazla indirime girebilir.
Top Bottom