Arama sonuçları: *

1. SneeX

Turknet tarife değişimi

kopmalar olabileceğinden geçmekten vazgeçtim
  2. SneeX

TurkNet Paket değişimi

tamam, sağ ol yardımın için 1669485965 işte o yüzden sordum değiştireyim bu küçük fark için risk almaya gerek var mı diye
  3. SneeX

TurkNet Paket değişimi

şuan 75 alıyorum sizce 83 e yükseltmeye gerek var mı yoksa altyapı fiber falan olunca mı arayayım
  4. SneeX

TurkNet Paket değişimi

83 destekliyor bu sabahta konusunu açmıştım ama bu soruma cevap verilmedi. desteklemese bile olması gerekiyor. Çünkü 100 alırsam altyapım neyse onu alırım altyapı 100 alana kadar
  5. SneeX

TurkNet Paket değişimi

Ben şuan 75'lik paketi kullanıyorum ve 100'lük pakete geçmek istiyorum ama online işlemlerden paket değişikliğine geldiğim zaman sadece 35'lik paket çıkıyor nedenini bilen var mı?
  6. SneeX

Turknet tarife değişimi

Kanka paket olarak sadece 35'lik paket ile değiştirebiliyorum neden?
  7. SneeX

Turknet tarife değişimi

Evet ama biz TurkNete abone olurken tahmini değer 70 gösteriyordu.
  8. SneeX

Turknet tarife değişimi

Tamamdır yapacağım. Teşekkürler 1669459000 Paketim 75 olduğundan 75 alabildim. 100e çekeceğim. O zaman olur herhalde yardımınız için teşekkürler
  9. SneeX

Turknet tarife değişimi

75 galiba 1669458519 tamamdır
  10. SneeX

Turknet tarife değişimi

hayır 83 gösteriyor
  11. SneeX

Turknet tarife değişimi

12. SneeX

Turknet tarife değişimi

Daha yeni Turknet'e geçtik. Geçerken de download 70 gösteriyordu. Şimdi merak edip altyapı sorguladım 83'e yükselmiş. İnternet hızımı nasıl 83 downloadla değiştirebilirim
  13. SneeX

Türknet sitelerin geç açılması

ben de anlamadım talep oluşturdum halletmeye çalışıyoruz
  14. SneeX

kablolu bağlanıyorum. kabloyu çıkarıp taktım yerinden oynamış mıdır acaba diye farklı kabloyla denedim ama değişen bir şey olmadı
  15. SneeX

bunun dışında kendimizin çözebileceği bir yöntem var mı
  16. SneeX

Merhaba dün Türknete geçtim fakat bazı sitelere geç giriyor bazılarına ise girmiyor ve bu geç girmeme yaklaşık 5-10 saniye gibi. rahatsız edici bir süre. İnternet hızlarının ve pingimin normal olmasına rağmen böyle bir durumla karşı karşıyayım nedeni ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim
  17. SneeX

TurkNet mi comnet mi?

altyapı olsa
  18. SneeX

TurkNet mi comnet mi?

comnete pek güvenmiyor babam ve sonraki ay geçeceğiz o zamana kadar nasıl olur fiyatlar bilemiyorum
  19. SneeX

TurkNet mi comnet mi?

Türk telekom altyapısı var ama türk telekomun fiyatları malum ve daha çok oyun ve yayın için istiyorum. 69/8 gösteriyor. Bu hızları bana düzgün verebilecek bir ISS olsa benim için yeterlidir.
  20. SneeX

TurkNet mi comnet mi?

69/8 1665209857 comnet daha ucuz ama müşteri hizmeti internet hızı vs. kopmalar falan nasıl olur bilmiyorum
Top Bottom