Arama sonuçları: *

1. TeknoPiyon

YKS 2024 Adayları Netler Nasıl?

keyfi giriyorum :)
  2. TeknoPiyon

Biyo full kimya ve fizik 2-2 ben 21-22 sınavına girdim zaten hocam 120k yapmıştım şuan okuyorum ama bir yandan da kendimi denemek için dershanelere denemeye gidiyorum
  3. TeknoPiyon

Turkce 35 Sosyal 20 Fen 15 Mat 30 Ayt mat 30 Ayt fen 25
  4. TeknoPiyon

Vizesinden 0 alınan dersi geçme ihtimalimiz?

Arkadaşlar digital logic design adında bir ders var ve dersin geçme notu 30 vizesinden 0 labarotuvarından 20 alan bir arkadaşım var lakin sınavdan 40 alırsa geçeceğini çalıştığı halde bazı soruları yapamadığını söylüyor büte kallmak istemediğini memlekete gideceğinden dolayı hocayla konuşup...
  5. TeknoPiyon

Hocayı şikayet etmek

gizli çeksin çektiği videoyu twitterda büyük bir algıyla yönetirse hoca sıkıntıya girer ama direkt mahkemede hükmü falan olmuyor bu arada idaresi ilk şiddet uyguladığında işlem uygulamıyorsa cimere direkt olarak bir metin yazılmalı bana özelden okul il ilçe vb bilgilerini verirse detaylı yazı...
  6. TeknoPiyon

Hocayı şikayet etmek

cimer 1703705362 ders esnasında alınan gizli çekim kaydın mahkemede ve yargıda hükmü sıfırdır. twitter yargısı olaya el atar ama :D
  7. TeknoPiyon

Okula bıçak getirmenin ve birini yanlisikla yaralamanın cezası nedir?

kanka sen akıllı bir varllıksın okul okul okul sokak veya park değil okul okulda bıçak taşımak ??????????????
  8. TeknoPiyon

yok maksat etkileşim almaktı ya ::d
  9. TeknoPiyon

beyler şakalaşırken karaciğeri delmişim disiplin yer miyim ??
  10. TeknoPiyon

Online sınavda ne yaptığım anlaşılır mı?

istinye de okuyorum deme sakın :d blackboardda belli oluyor haberin olsun
  11. TeknoPiyon

Sınavlar ne zaman başlıyor 9. sınıf

okul belirtir kasım tatilinden önceki haftadır muhtemelen
  12. TeknoPiyon

Hangi dersleri seçmem daha mantıklı olur?

dostum 1.dönem derslerinin hepsini alman gerekmiyor mu zorunlu olanların ?
  13. TeknoPiyon

Ekonomi ve finans iş imkanı olarak nasıldır?

iktisat ve işletme bölümünde okuyan herkes bankacı olabiliyor ziraat bankasına sormuştum
  14. TeknoPiyon

Ekonomi ve finans iş imkanı olarak nasıldır?

bankalarda sabah 9 akşam 5 çalışırsın müthiş bence 1695746146 finans falan okurkende gidip borsayıda öğrendimi paraya money dersen
  15. TeknoPiyon

Üniversitede Burs Alabileceğimiz Kurumlar

Bu başvuruların %80 i devlet üniversitesinde yazıyor şartları iyi okuyun
  16. TeknoPiyon

Ehliyet sınavına nasıl hazırlanılmalı 2 gün sonra sınavım var

30 dk da 150 soru çözdüm 130 tane doğru yaptım 1691932877 vallaha ben şimdi hatırladım hocam daskhşdsadas sorun orda ya 1691932905 https://www.ehliyettestleri.com/coz/11ag2023e burdan çözüyorum işe yarar demi
  17. TeknoPiyon

Ehliyet sınavına nasıl hazırlanılmalı 2 gün sonra sınavım var

arkadaşlar 2 gün sonra yazılı sınavım var sizce nasıl hazırlanmalıyım youtubedan veya bildiğiniz siteler var mı ?
  18. TeknoPiyon

Nişantaşı ve Gelişim üniversitesi

hocamm istanbulda okunmaz hocam hata yapmayın lütfen hayallerinizi yaşayın istanbulda aile evinde rahat edilmiyor denendi onaylandı gelişim üniversitesi beylikdüzünde nişantaşı sarıyerde eğer bunlara yakın değilseniz tercihlerinizi dikkatli yapın
  19. TeknoPiyon

Mersin Toros Üniversitesinde okuyan var mı?

Okulun konumu ve öğretmen kadrosuna bak bence
  20. TeknoPiyon

Sayısal 41k ile Okunabilecek Bölümler

Bilgisayar mühendisliği bence daha iyi lakin araba vb Ilgın motorlara Ilgın varsa makine lakin bana kalırsa direkt bilgisayar derdim
Top Bottom