Neler Yeni

Online sınavda ne yaptığım anlaşılır mı?

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Tx
Arkadaşlar blackboard üzerinden sınava gireceğim. Arkadaşa dc den ekran paylaşsam bu anlaşılır mı. Alt Tab yapsam yeni sekme açsam bunlar anlaşılır mı?

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Tx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
acemi misin knk telefondan dc yi aç görüntüyü paylaş ne tribe giriyon yakalanır mıyım diye
Kardeşim bilgisayardan sınava gireceğim girdiğim ekranı arkadaşa göstermek istedim. Telefondan da google girip soru cevaplarına bakacağım. Ve evet ilk online sınavım.

tredarc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Efe Pelit
Instagram
https://www.instagram.com/efeplit/
Steam
https://steamcommunity.com/id/tredarc/
Twitter
efeplit
Discord
efe#2994
acemi misin knk telefondan dc yi aç görüntüyü paylaş ne tribe giriyon yakalanır mıyım diye
? Hasta mısın birader sen ne acemisi ne saçmalıyorsun adam akıllı cevap veremiyor musun

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Alperen kaya
Arkadaşlar blackboard üzerinden sınava gireceğim. Arkadaşa dc den ekran paylaşsam bu anlaşılır mı. Alt Tab yapsam yeni sekme açsam bunlar anlaşılır mı?
kardeşim çok fazla belli etmemek için vpn kullan geçende yakaladılar öyle yapanları pc kamerasını da bantla bişeyle gözükme
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefondan at farklı bi hesaptan

The GodFather

80+ Silver
? Hasta mısın birader sen ne acemisi ne saçmalıyorsun adam akıllı cevap veremiyor musun
sana giren çıkan ne onu anlamadım
başka bir telefon tablet daha bul en iyisi bu yöntem

kozroS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ufuk

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Tx
Arkadaşlar ne olur ne olmaz diye tarayıcı hariç her şeyi kapattım kendim çözdüm. Çalıştığım kadarıyla 70 vs bekliyordum 95 aldım hadi eyvallah. Telefon ile kopya çekmeye uygun sorular yoktu. Yoruma açık sorulardı.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
istinye de okuyorum deme sakın :d blackboardda belli oluyor haberin olsun

kozroS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ufuk
Arkadaşlar ne olur ne olmaz diye tarayıcı hariç her şeyi kapattım kendim çözdüm. Çalıştığım kadarıyla 70 vs bekliyordum 95 aldım hadi eyvallah. Telefon ile kopya çekmeye uygun sorular yoktu. Yoruma açık sorulardı.
hocam böyle işler tehlikeye atılmaz gereksiz telefondan açıp cevaplarsın en kötü bilgisayardan bakarsın sorulara

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,922
İsim
Hasan
Herkes çok normalmiş gibi nasıl da kopya çekiyor ve çekene yardım ediyor. Utanma arlanma yok artık millette. Yazık.

Top Bottom