Neler Yeni

Sayısal 41k ile Okunabilecek Bölümler

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,219
İsim
Ali
Açıkçası aklımda Marmara Makine Mühendisliği var. Rehberlik hocam Gebze Teknik'te Makine okumak daha mantıklı dedi, bilemiyorum. Gazi'de Bilgisayar Mühendisliği de bir ihtimal gelebilir. Bu 5k net aşağı-yukarı hangi bölümleri tercih edebilirim? Bilgisayar ve Makine Mühendisliği olsa daha iyi olur.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,597
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Bilgisayar mühendisliği bence daha iyi lakin araba vb Ilgın motorlara Ilgın varsa makine lakin bana kalırsa direkt bilgisayar derdim

Stayy

80+
Yığılmaya dikkat et derim özellikle sayısal bölümlerinde çok oluyor 5k yerine 10k felan altları da yaz eğer istiyorsan.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Sadettin Y
marmara makina baya iyi bölüm ancak makina okumak için bence teknik üni tercih edilmeli.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Açıkçası aklımda Marmara Makine Mühendisliği var. Rehberlik hocam Gebze Teknik'te Makine okumak daha mantıklı dedi, bilemiyorum. Gazi'de Bilgisayar Mühendisliği de bir ihtimal gelebilir. Bu 5k net aşağı-yukarı hangi bölümleri tercih edebilirim? Bilgisayar ve Makine Mühendisliği olsa daha iyi olur.
elektrik elektroniği de araştırabilirsin.

melidoas6

80+ Silver
Mühendislikler yükselişte doğru tercih yapmazsan açıkta kalırsın.

Top Bottom