Arama sonuçları: *

1. eraychu

Çözüldü✓ Bios güncellemesi sonrası görüntü yok ve cpu ışığı yanıyor

Güç kaynağından kapatıp açınca düzeldi
  2. eraychu

Çözüldü✓ Bios güncellemesi sonrası görüntü yok ve cpu ışığı yanıyor

Anakartım msi b450 Tomahawk MAX, bios güncellemesi yaparken bozuldu ve şuan cpu ışığı yanıyor ve görüntü alamıyorum nasıl düzeltebilirim. 1685700557 Güç tuşu vs. işe yaramıyor 1685700764 Güç kaynağından kapatıp açtım cpu ışığı ve boot ışığı sırayla yanıp söndü sonra düzeldi, bir şekilde biosta...
  3. eraychu

Oyunlar durduk yere kapanıyor, yanıt vermiyor.

Evet biraz önce gördüm şimdi indiriyorum. 1679746531 Şuan indirdim test ediyorum. 1679746844 oyunlar kapanır mı bilmem ama tekrar fps drop olmaya başladı 23.3.1 e dönüyorum
  4. eraychu

Oyunlar durduk yere kapanıyor, yanıt vermiyor.

Bilgisayarımı yaklaşık 1 yıl önce topladım şu son 1-2 aya kadar hiçbir sorun olmadan win11 de kullanıyordum ama ekran kartı sürücümü güncelleyince her şey sarpa sarmaya başladı (sorun sürücü ile alakalı mıdır emin değilim) valorant ta çok sık fps drop almaya ve birçok oyun kendi kendini...
  5. eraychu

Çözüldü✓ 50TL Format Atılır win7-10

bende 30 liraya atıyom 😂
  6. eraychu

RSR'ı açıp kapattım Fps'im düştü? RX6600

@Emmree Ve @rtxcan çok teşekkür ederim sorunum çözüldü :giggle:
  7. eraychu

hocam şimdi okudum ama biraz önce ddu ile silip tekrar yüklemiştim şimdi test ediyorum
  8. eraychu

yok denemedim doğrusu, dduu ile filan mı silmem lazım?
  9. eraychu

yani diğer oyunlarda önceki fpslerimi bilmediğim denemedim ama şimdi bi witcher 3 te deneyeyim benchmarklarla karşılaştırız 1660221815 witcher 3 te ultrada 70 lerde dolaşıyor bazen 65 bazen 80 oluyor yer yer. gördüğüm üzere benchmarklarda insanlar 95-100 civarı alıyor
  10. eraychu

kapattım, çözünürlüğü de eski haline getirip denedim yine aynı 1660220808 ya abi sıkıntı orda değil arada 140-130 lara düşüyo 110 gördüm . birde sürekli 250 aldıktan sonra 150 alınca sıkıntı hissediyorsun, sürekli 100 aldığın sınavdan 60 aldığını düşün.
  11. eraychu

bi dakka bakıyorum tekrar 1660220467 evet Radeon süper çözünürlüğü açmışım 😅 isimlerini karıştırmışım FSR ile RSR'ın
  12. eraychu

ben valorant ve forza 5 oynuyordum bir ara forza da bu Rsr ı denemek amacıyla Amd adrenalin yazılımı üzerinden forzayı seçip açtım, sonra denemekten vazgeçtim valoranta girdim herzaman 250-240 tan aşağıya düşmeyen fps im 200'lerde geziyor ve arada 140 a kadar düşüyordu. amd adrenalin'e girdim...
  13. eraychu

rgb controller nereye bağlanıyor?

kontroller bu iki tane bundan var fan ın kablosu bide bu var kafam karıştı nerelere takacağım bu kabloları
  14. eraychu

işlemci soğutucu yükselticisi kayıp

işlemci r5 3600 soğutucu wraith stealth sanırım, ben montajı yaparken 3 vidayı çok normal bir şekilde sıktım fakat 4.yü sıkamadım baktım niye olmuyo filan en son gördüm ki yükselticisi yok, diğer vidalarda var bunda evde yok aradım bulamadım, satın alabileceğim bir yer var mı veya böyle...
  15. eraychu

Valorant tpm 2.0 hatası

nasıl çözdünüz
  16. eraychu

%2.9 Darboğaz Seviyesi Önemli Bir Seviye mi?

çok rahat besler o işlemci rx570 i, çoğu site doğru bilgi göstermiyor
  17. eraychu

Aquarius 5T11-RTX3050 fortnite ekran kartı kullanımı %20 ila %0 arası

işlemci için sürücüye gerek yok hocam
  18. eraychu

Anakartımı Hangi Vidayla Vidalamalıyım?

yükseltici altın rengi vidaları takmayı unutmadınız değil mi
  19. eraychu

Ekran kartımı düşürdüm

fanlar anormal bir ses yapmadan dönüyorsa ve kart çalışıyorsa çok büyük ihtimalle hiçbir sıkıntısı yoktur
  20. eraychu

İşlemci Ve Ekran Kartı Neden Kullanılmıyor

yan çevirince gözüküyor lazım olunca 5-10sn çeviriyom ben
Top Bottom