Neler Yeni

Ekran kartımı düşürdüm

Americano

80+ Bronze
Merhabalar, çok kotü bir durum oldu. Aşırı gergin ve aşırı korkuyorum şu an. Ekran kartında bir sıkıntı yok ekranda geliyor çalışıyor fakat bayağı gerginim. Tam düşmedi. Yarım yamalak diyelim. Bir tarafı asılı kaldı aşağıda. Zaten ekran kartının kablolar vardı. Tam da aşağı düşmedi. Zarar gelmiş midir? Lütfen bakınız. Şuan Takılı Sapa Sağlam Çalışıyor kasa içi düştü ekran kartım asus gtx1660s Anakart asusx570-p

Ekler

• 20220227_193552.jpg
    20220227_193552.jpg
    1.4 MB · Hit: 217
  • 20220227_193235.jpg
    20220227_193235.jpg
    1.4 MB · Hit: 219

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Hiç bir şey yok.

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
fanlar anormal bir ses yapmadan dönüyorsa
ve kart çalışıyorsa çok büyük ihtimalle hiçbir sıkıntısı yoktur

Americano

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düştü derken görüntü kabloları takılıyken yerinden mi çıkardınız? Yani öyle mi düştü?
görüntü kablosunu kasadan bağlantısını kopardım bi tarafı dikkaldı obür tarafı aşağı hafif kablolara doğru düştü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimki elimden düşmüştü. Arka demiri baya bi yamulmuştu pense ile düzelttim kart hala çalışıyordu.
brnimkisinde problem olur hocam

fanlar anormal bir ses yapmadan dönüyorsa
ve kart çalışıyorsa çok büyük ihtimalle hiçbir sıkıntısı yoktur
hiçbir problrmi yok ama aşırı korkuyorum şuanda

Benimki elimden düşmüştü. Arka demiri baya bi yamulmuştu pense ile düzelttim kart hala çalışıyordu.
çok gerginim hocam

@Furkan Karagülle @pickpocket

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Stres testine sokup bekletin. Bir sorun çıkmazsa bir sorun yok demektir. :)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,766
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Ekran kartının üstüne merdiven, çeşitli alet edevat düşürmüşlüğüm var, zayiat 0. Pcb`ye darbe gelmedikçe bir şey olmuyor. Bir tanesine perde takılmıştı da hdmı dp portunun olduğu kısım yamulmuştu elimde düzeltmiştim. Kasada desteksiz kullanıpta neredeyse S şeklini alan 2080`de sağlam. Kolay kolay bozulmuyor bu kartlar. Pc hocası cola döküp deterjanla yıkadıda bi şey olmadı. Yeterki pcb de fiziksel hasar oluşmasın.

Americano

80+ Bronze
Ekran kartının üstüne merdiven, çeşitli alet edevat düşürmüşlüğüm var, zayiat 0. Pcb`ye darbe gelmedikçe bir şey olmuyor. Bir tanesine perde takılmıştı da hdmı dp portunun olduğu kısım yamulmuştu elimde düzeltmiştim. Kasada desteksiz kullanıpta neredeyse S şeklini alan 2080`de sağlam. Kolay kolay bozulmuyor bu kartlar. Pc hocası cola döküp deterjanla yıkadıda bi şey olmadı. Yeterki pcb de fiziksel hasar oluşmasın.
Hocam kasanın içine bir tarafı 10 cm bir düşüş yani fotoğrfaida var pcb kırılsa şuan sistem çalişmaz değilmi şuan bilgisayarim sapa saglam calisiyor pcbde problem varmidir şuan @Furkan² @Furkan Karagülle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,172
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom