Arama sonuçları: *

1. L

Sarı filtre sigara önerisi

Kanki yalan yok şimdi ben sigarayı ortam için içiyorum sarı filtre daha retro daha hoş geliyor gözüme
  2. L

Sarı filtre sigara önerisi

Beyler marlboro touch blue içiyorum normalde de sarı filtreye geçeceğim öneriniz nedir? (Hafif tercihim)
  3. L

Otostop Çekerken Telefonumu Arabada Unuttum (YARDIM)

adam telefonu açtı aradık yarın kargoya verecekmiş mutlu son
  4. L

benzinliğe uğramıştı ama bişey almadı çalışana sorduk kameralar geçmişe doğru gitmiyormuş bulamazmışız yani arabanın markasını ve rengini hatırlıyorum plakasının da bir kısmını hatırlıyorum bulma şansımız var mı böyle
  5. L

kanka telefonda internet yok konum da açık değil
  6. L

Telefonu açsa söyleyecem de açmıyor ya da duymuyor bilmiyorum
  7. L

Android de hocam adam ankaraya gidiyor benim ankaraya gitme imkanım yok
  8. L

Adam ankara gidiyor ben giresundayım cihazımı buldan bulsam ne olacak sanki.. 1660235381 Konum falan açık değil internetim de yok
  9. L

Otostop çekiyorduk arkadaşlarla bi adam durdu bindik işte cebimde küçük olduğu için telefon düşebiliyor telefon düşmüş işte arabada plakasını falan bilmiyoruz şarjım da 20 falan baya aradık sanırım 15e falan düşmüştür, nasıl bulabiliriz? Eğer şarjı biterse telefonun açılışta sim kodu var o da...
  10. L

Gamermarkt böyle mesaj geldi

kanka sebep ne ki neden boyle bir ceza geldi yani
  11. L

Tasarımlarım sizce nasıl? Yurtdışındaki arkadaşları desteğe davet ediyorum :D

Dall-e gibi teknolojiler tasarım sektörünün önünü kapatıyor, geleceği olan bir meslek denilemez tabii bilemem beni öngörüm böyle
  12. L

Tat ve Koku Değişimi Yaşıyorum (4 Aydır)

15 tatil zamanı işte evde acıktım daha öncesinde youtube'da gezerken mısır nişastası ile patates kızartması yapımı görmüştüm, acıkınca onu yapma kararı aldım ben biraz abarttım malzemeleri. Malzeme şunlardı; un, mısır nişastası ve kabartma tozu. Patatesi bunların içine koyuyordum sonra çıkartıp...
  13. L

İçimi dökmek istedim :(

Uzun yazı yazdım sildim çünkü kimsenin umrunda olmayacak :D Şu an senin yazdığın da kimsenin umrunda değil 2 gün sonra akıllarına bile gelmeyeceksin. Sadece bir söz bırakıp gideceğim. "Sen hüzünlüsün diye, dünya durup sana yol vermeyecek." -Doğan Cüceloğlu
  14. L

Sizin de benim cahil ve gaddar babam gibi babanız var mı ?

Borç çekip sistem alacağım yazdınız, sistem parası ile başka eve çıksan daha iyi. Sistem alınca yazılım ile uğraşacağım diyorsun da yazılım için lüks bir pcye gerek yok 1gb ramli bilgisiyarda not defterine dahi yazabilirsin. Yani sistem alacağına 1-2 odalı eve çıkmayı tercih ederdim
  15. L

Sizin de benim cahil ve gaddar babam gibi babanız var mı ?

Ben olsam borç falan bulup bir türlü başka eve çıkardım dayanılmaz buna.
  16. L

Askerlik yerim açıklandıktan sonra..

Eğer bedelli olmuyorsa koy faize de askerdeyken de para kazanırsın :D ytd
  17. L

ben sıkıcı mıyım sınıf benimle pek konuşmuyor

Arkadaşlarım da cahil ve can sıkıcılar ama bir şekilde anlaşıyoruz, ben evde bambaşka bir insanım okul da bambaşka bir insanım bildiğimi kendime saklıyorum. Felsefe, bilim ve teknolojiyi çok seviyorum ama sınıftakiler felsefe boş ders vs. dediklerinde bende aynen falan diyorum. Uzatmayacaksın...
  18. L

Babama dinden soğuduğumu nasıl anlatabilirim ?

Nedense çoğu abazalar mümin oluyor :/ Cinsel açlığını doyuramadıkları için küçük yaştaki çocukları taciz ediyorlar
  19. L

Babama dinden soğuduğumu nasıl anlatabilirim ?

Baba gitmek istemiyorum. Bu kadar basit gerekirse evde kavga çıkar, toplumumuzun artık "hayır" kelimesi nimetinin farkına varması lazım.
  20. L

[Tartışalım] E-Spor Gerçekten Spor Mu ?

Oyun oynamanin yarari felan yok sen gel sabahtan aksama kadar oyun oyna iyice a sosyal ol kendine hic bir faydan olmasin sonra gel burda "bilim adamlari acikladi saglikli" elbette bir kac saglikli yonu olabilir ama sabahtan aksama kadar oyun oynayip sonra bunu savunma olarak soylemezsin. (Ek not...
Top Bottom