Arama sonuçları: *

1. mucahittursun61

Yeni topladığım sistemde Anakart üzerinde CPU ve DRAM ışıkları yanıyor

tabii ki montajdan emin olduktan sonra bu işlemi yaptım. İlk karşılaştığımda kule tipini söküp acaba işlemcide bir sıkıntı mı oldu pinlerde bir problem mi oldu diye kontrol sağladım. Ardından herşeyin noraml olduğunu gördükten sonra sıfırlama ypatım. düzeldi.
  2. mucahittursun61

Yeni topladığım sistemde Anakart üzerinde CPU ve DRAM ışıkları yanıyor

Aynı problemle karşılaştığımda BIOS sıfırlayarak normale dönmüştü. Tüm enerjiyi kesip pili söküp 15 saniye sonra geri takın
  3. mucahittursun61

Son zamanlar da böyle bir mavi ekran hatası almaya başladım.

Araştırılarak bulunabilirdi. Bu hata, cihaz sürücüsü, cihazınızın belleği veya bilgisayarınıza yüklü virüsten koruma yazılımı ile ilgili bir sorun olduğu anlamına gelir. Aşağıdakileri deneyebilirsiniz: En son Windows güncelleştirmelerini denetleyerek sürücülerinizin güncel olduğundan emin...
  4. mucahittursun61

GPU stress testinde normal iken oyunlarda kullanılamıyor

Farklı yazılımlar ile de test ettim. Mevcut kontrol ettiğim AMD yazılımı. Afterburner ile de denedim. Yalnız zaten problem şu ki hiç bir oyuna girmiyor.
  5. mucahittursun61

GPU stress testinde normal iken oyunlarda kullanılamıyor

Arkadaşlar merhaba, kullandığım sistemi formatladım. Anakart ekran kartı vb tüm bileşenleri söküp temizlik yaptım. Lakin formattan sonra bilgisayarı stress testine soktuğumda hem işlemci kullanımı hem GPU kullanımı hem de RAM kısmında hiçbir problem gözükmüyor. Lakin oyunlara giriş yaptığım...
  6. mucahittursun61

bu bilgisayar kaça gider

1000 lira civarı diye düşünyorum. İnternete girmelik bir bilgisayar.
  7. mucahittursun61

Bilgisayarım Ara Sıra Hiçbir Şey Açık Değilken Bile Durduk Yere Kapanıyor

İkinci ihtimal PowerSupply olarak gözüküyor.
  8. mucahittursun61

Çözüldü✓ Escape From Tarkov düşük fps

Dikey eşitleme, Fps sınırlayıcı, Freesynic, Dikey senkronizasyon olarak adlandırılabilen o meşhur ayar açık olmasın ?
  9. mucahittursun61

Omega-S Sistem Aldım Fakat Sistem Çok Fazla Isınıyor!

Muhtemelen işlemci fanı tam oturmadı yerine. Sıcaklık artınca sistem kapattı. Zaten anakarta bir ekran kartı takılıyken dahili video çıkışından görüntü de alamazsınız.
  10. mucahittursun61

Bilgisayarım Ara Sıra Hiçbir Şey Açık Değilken Bile Durduk Yere Kapanıyor

İşlemci termal macunu değiştirmen gerek diye düşünüyorum. Yüzde 80 ihtimalle Cpu ısınması sonucu sistem kapatıyordur. İşlemciyi yüke bindirip sıcaklık kontrolü yapmanızda fayda var.
  11. mucahittursun61

Çözüldü✓ usb olmadan format atmak

Çok basit.
  12. mucahittursun61

6800XT, GT301 kasaya sığar mı?

E yukarda da aynısını dedim. Birincisi ilk slotun uzunluğu ikincisi ise ikinci slota denk gelen fanların olduğu kısmın uzunluğu. Muhtemelen fanların olduğu board Gpunun olduğu boarddan bir kaç mm uzun
  13. mucahittursun61

6800XT, GT301 kasaya sığar mı?

İki slot kaplayan bir kart olarak birinci slotun uzunluğu ile ikinci slotun uzunluğu olabilir. Yinede net bilgim yok lakin, böylesi bir ekran kartını kullanmak adına hiç acımaz kasayı değiştirirdim :)
  14. mucahittursun61

Bilgisayar Fanı Kumandası Kırıldı Yardım

pek zannetmiyorum
  15. mucahittursun61

Bilgisayar Fanı Kumandası Kırıldı Yardım

Bende kırdım o pil yatağını. Ama pili içine soktum çalışıyor :) düşmüyor da sıkı tutuyor. Eğer biterse pili tekrardan bir cımbuz ile çekip değiştireceğim. Çokta önemli değil yani
  16. mucahittursun61

SİLİNEN FOTOLARI GERİ ALMA

Valla bilhassa kullandığım bir program yok. Resimleri bulana kadar play storede ki tüm programları denemiştim. İşimi görünce de silip atmıştım. :(
  17. mucahittursun61

SİLİNEN FOTOLARI GERİ ALMA

İşin ehli program budur. 1635622800 Mobilde ki silinin resimleri geri getir uygulamalarından her 10 programdan 8i aynı işlevi yaparak geri getiriyor diyebilirim. Çünkü hepsini denedim
  18. mucahittursun61

bilgisayarın sigorta arttırma imkani var mı

Fişi çıkarıp ters tak. Eğer sorun yine devam ederse PSU kaynaklı olma ihtimali çok yüksek. Bende de aynı problem vardı. Fişi çıkarıp ters takmak olayı çözmemişti. Ve Ben şu PSU'yu bir açayım bakayım kondansatör yada dirençlerinde herhangi bir sorun varmı bakayım dediğimde PSU'nun tamirli...
  19. mucahittursun61

DARBOĞAZ MI YAŞIYORUM ACABA?

Evet 8700k iile 2080 süper tahminlerime göre darboğaza sebep olur.
Top Bottom