Neler Yeni

Son zamanlar da böyle bir mavi ekran hatası almaya başladım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barın Büyükbaş
Merhaba arkadaşlar. Dün gece hiçbir şey yoktu bilgisayarı kapatacaktım birden bire böyle bir mavi ekran aldım. İnternetten sorunlara baktığımda genel de Windows bellek tanımlama yapmamızı öneriyorlar bende yaptım ama hiçbir sorun algılanmadı. Sizce bu kodun hatası nedir? Sizin başınıza geldiyse nasıl çözdünüz?

Ekler

• rTjOdhbJ.jpg
    rTjOdhbJ.jpg
    224.1 KB · Hit: 25
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
OFLU HOCA
Araştırılarak bulunabilirdi.
Bu hata, cihaz sürücüsü, cihazınızın belleği veya bilgisayarınıza yüklü virüsten koruma yazılımı ile ilgili bir sorun olduğu anlamına gelir. Aşağıdakileri deneyebilirsiniz:

• En son Windows güncelleştirmelerini denetleyerek sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun. Başlangıç düğmesi > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Windows Update > Güncelleştirmeleri denetle’yi seçin. Ardından cihazınızı yeniden başlatın. Başlangıç > Güç > Yeniden Başlat'ı seçin.
  • Cihazınızda en son güncelleştirmelerin yer aldığından emin olun.
  • Format atarak temiz kurulum yapın

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
Merhaba arkadaşlar. Dün gece hiçbir şey yoktu bilgisayarı kapatacaktım birden bire böyle bir mavi ekran aldım. İnternetten sorunlara baktığımda genel de Windows bellek tanımlama yapmamızı öneriyorlar bende yaptım ama hiçbir sorun algılanmadı. Sizce bu kodun hatası nedir? Sizin başınıza geldiyse nasıl çözdünüz?
Bu sorun başlamadan önce bilgisayarınıza yüklediğiniz bir program oldu mu ? Genelde güvenilir olmayan yazılımlar böyle hatalara sebep oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barın Büyükbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sorun başlamadan önce bilgisayarınıza yüklediğiniz bir program oldu mu ? Genelde güvenilir olmayan yazılımlar böyle hatalara sebep oluyor.
Her şey Windowsun orjinal yazımları. Bilgisayarı sıfırlamıştım zaten ek olarak söylemek istedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Araştırılarak bulunabilirdi.
Bu hata, cihaz sürücüsü, cihazınızın belleği veya bilgisayarınıza yüklü virüsten koruma yazılımı ile ilgili bir sorun olduğu anlamına gelir. Aşağıdakileri deneyebilirsiniz:

• En son Windows güncelleştirmelerini denetleyerek sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun. Başlangıç düğmesi > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Windows Update > Güncelleştirmeleri denetle’yi seçin. Ardından cihazınızı yeniden başlatın. Başlangıç > Güç > Yeniden Başlat'ı seçin.
  • Cihazınızda en son güncelleştirmelerin yer aldığından emin olun.
  • Format atarak temiz kurulum yapın
Güncellemeleri kontrol ettim en son güncel yazılım. Virüs programı olarak ek bir yazılım kullanmıyorum. Windows'un kendi antivirüs sistemini kullanıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,313
Üyeler
140,805
Son üye
aras114
Top Bottom