Arama sonuçları: *

1. mando9098

Vxe R1 Modellerinin stokları ne zaman yenilenir?

Herkese selamlar, iyi aksamlar dilerim. Wraith e yazdım ancak 5 e kadar cevap veriyorlarmıs yarına kaldı yani. sizlerin fikri varmı vxe ürününün stokları ne zaman yenilenir sizce?
  2. mando9098

Logitech G pro Wireless'da double click sorunumu var?

Mouseu araştırıyordum birileri double click sorunu var dedi. Doğrumu? 2.el alacaktım
  3. mando9098

Kaç adet özel seri mouse var?

G pro lol edition gibi kablosuz mouselarda bildiğiniz özel seriler varmı?
  4. mando9098

Logitech G305 alınır mı?

Kronik problemi varmı? 1300tl ye mediamarkt'tan almayı düşünüyorum.
  5. mando9098

G305 den daha geniş bir mouse tavsiyesi

Kablosuz mouse arıyorum lakin genişlik en az 65 seviyesinde olmasını istiyorum (eloshapes verilerine göre). Ve beyaz olması. Fiyat segmentim en fazla 1300 seviyeleri.
  6. mando9098

Logitech g pro double click sorunumu var?

2.el 2,000tl ye g pro lol edition almayı düşünüyorum, ancak internette omron switchlerin bu mouse'da double click sorunu yaptıgını söylüyorlar. Doğrumu? ikinci el 2000 sıfır 2600tl mousun.
  7. mando9098

Logitech G pro League of Legends edition alınır mı?

Logitech G pro Lol edition alınır mı? Param güvende ile 2,000₺ ye geliyor. 2.el olarak. Shape olarak elime tam uyumlu sanırım. Yoksa beyaz alıp superlight almam daha mı mantıklı olur?
  8. mando9098

Razer basilisk v3 x hyperspeed alınır mı?

1600tl ye mediamarktan alınır mı? yanına birde eğer uygunsa linkteki grip tape'i almayı düşünüyorum...
  9. mando9098

2000TL Mouse önerisi

2.el olarak alabilirim yeterki iyi olsun. Beyaz veya renkli arıyorum siyah haric her renk olur. Kablosuz olması şart. Tipide güzel olmasını istiyorum oda önemli. genelde claw-fingertip tarzı tutuyorum ne claw nede fingertip arası bir şey.
  10. mando9098

Glorious series one pro modeline viepr mini grip tape uyar mı?

Glorious forge series one pro modelini almayı düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla ve eloshape verilerine göre viper mini ile shapleri birebir aynı. Bu durumda viper mini grip shape alsam uyar mı?
  11. mando9098

G502 hero kd/a vs steelseries aerox 3

beyaz set diziyorum ama iki mouse arasında kaldım. G502 hero kda vatanda 1500tl indirimde şuanda. Aerox 3 ise 1200tl vatanda ve oda indirimde. g502 nin 20 milyon aerox 3ün 80milyon tıklama ömrü var ve aerox 3 ün kablosu çıakbiliyor. ama g502 nin çıkamıyor. sizin tavsiyeniz hangisi? iki mouse da...
Top Bottom