Neler Yeni

Vxe R1 Modellerinin stokları ne zaman yenilenir?

mando9098

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur Öden
Bütçe
1750
Herkese selamlar, iyi aksamlar dilerim. Wraith e yazdım ancak 5 e kadar cevap veriyorlarmıs yarına kaldı yani. sizlerin fikri varmı vxe ürününün stokları ne zaman yenilenir sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Mehmet Emirhan Çetinel
Instagram
mecetinel
Steam
MehmetÇ
Stoklar yenilense bile o parayı veripte keşke almasaydım deme ihtimaliniz var.Paketi açınca da iade edemiyorsun.Ben şahsen aldım ve ses berbat ötesi.İade de edemedim.Ucuz fiyata sattım zararım oldu.

mando9098

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur Öden
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stoklar yenilense bile o parayı veripte keşke almasaydım deme ihtimaliniz var.Paketi açınca da iade edemiyorsun.Ben şahsen aldım ve ses berbat ötesi.İade de edemedim.Ucuz fiyata sattım zararım oldu.
Öneriniz nedir bu fiyata? model o pro aldım click sorunu var iade edeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu arada benim bahsettiğim mouseu. Kulaklık değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Mehmet Emirhan Çetinel
Instagram
mecetinel
Steam
MehmetÇ
Çok pardon,kulaklıkla model yazısı benzer olduğu için ben kulaklık sandım.Kendim model O wireless kullanıyorum click sesi yüksek evet ama ben görüntüsünü beğendiğim için almıştım.

mando9098

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur Öden
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok pardon,kulaklıkla model yazısı benzer olduğu için ben kulaklık sandım.Kendim model O wireless kullanıyorum click sesi yüksek evet ama ben görüntüsünü beğendiğim için almıştım.
click sesi yüksekliği değil hocam sorun. orta ve arka kısımlarda finger tip tutuşunda kısaca takılıyor gibi geliyor ve rahatsız ediyor. soruna dair video linki bırakıyorum daha iyi anlarsınız.

Top Bottom