Arama sonuçları: *

1. S

Dış braketini yuttum ne yapmam lazım

Arkadaşlar diş braketim yemek yerken tuttum yanlışlık la onunla beraber küçük bir tel parçasıda gitti herhalde braket belki sıkıntı yapmazda tel cam kırığı gibi olmasın sıkıntı çıkarımı ne yapmam lazım korkuyorum
  2. S

Sağ bilek zorlandığı da şişiyor

Arkadaşlar 1.5 sene ısınmadan halısaha da top oyanamaya başlamıştım. 10 dk da bileğimi burktum bu sürekli devam ediyordu burkulmalar gün içerisinde top oynadığım için pek sorun etmedim sonrasında her top oynadığım da suan şişiyor bilek kemiğinin alt tarafındaki boşluk ta şişlik oluşuyor sizce ne...
  3. S

Yanağa batan diş teli nasıl kesilir

Arkadaşlar braketim kırıldı ve telde kaldı dehşet Zarar veriyor hemde yemek yememe engel oluyor şimdi hem uzun teli hemde braketi telden koparmam için teli kesmem gerek randevum Martin sonunda bekleme imkanım yok ve devlet olduğu için özel gibi değil internette kesebiliriz flan diye okudum ama...
  4. S

Kaşımın yarısı ağda ile gitti yardım

Arkadaşlar olayı boşverin bir şekilde ikna oldum ag ile aldırmaya evde yanlışlık la fazla aldılar şimdi yapicam kaş küser se 15 gün tatilde uzamassa ne yapıcam yardımcı olun lütfen
  5. S

Diş braketim kırıldı boğazıma kaçarmı

Arkadaşlar alt en arka dişim deki braket kırıldı çıkarmaya çalıştım fakat çıkmadı ne kadar çeksem de bir sonraki seansa daha 30 gün vwr boğazıma kaçabilir ne yapmalıyım sizce nasıl çıkartabilirim
  6. S

Üst dişim diş teline değiyor

Arkadaşlar 4 ay flan üst dişim deki teller için doktora gittim Belki daha uzun bilmiyorum altta takilmicak zannediyordum bugün alta takıntı ve üst dişim alt dişimin üzerindeki braketlere geliyor hem rahatsız ediyor hemde görüntüsü çok kötü bu normalmi devlette yaptırdım vazgeçebiliyomuyum doktor...
  7. S

Devlet te diş teli taktıranlar yardım

Arkadaşlar devlet te diş teli taktırdım 3 hafta önce flan sag en arka dış bereketim çıktı ve simdide sol en arka diş braketim sallanıyor ama hayla telde Çarşamba günü randevumsag en arkayı geri takar soludla bişey yapar herhalde ama bana 3 hakkın var demişti bu hak Nedir bilmiyorum galiba braket...
  8. S

Diş braketim sallanıyor

Arkadaşlar sert bişey yemedim ama sag tarafda en arka dişimin üstündeki braket yukarı aşağı sallanıyor ne yapicam şimdi yardımcı olurmusunuz 2. Seans ta tel değiştirdik işte ondan sonra derime batıyordu bugün de yukarı aşağı braket sallanıyor ücretlimi olucak nasıl olucak simdi ne yapicaz
  9. S

Diş teli var çerezler le alâkalı sorular sorucam

Arkadaşlar diş teli takıldı 1 hafta oldu elma yenmez anlıyorum diş teline gelebilir ama çekirdek ne alaka dişimin altıyla yiyorum soslu mısır ne alaka dişimin altıyla yiyorum
  10. S

Diş teli taktırdım sorularım var yardımcı olurmusunuz?

Arkadaşlar şimdi tel takdirdim doktor yiyecek içecekler için bişey ler dedi hen şimdi hiç mi çekirdek yemiyecegim fındığın içini kiracakla kırıp yiyemiyecekmiyim hicmi pasta yemiyecegim cekirdek de nasıl bir sıkıntı olabilir ki? Bide yeni tel takdirdim su içebilirmiyim
  11. S

20 lik diş çekimi nasıl olur

Arkadaşlar sorum başlık ta yaşım 16 tel tedavisi için 20 lik dişlerim çekilecek sorum şu nasıl oluyor kaç dk acıtıyor mu iğne yapılıyor sa iğne acıtıyor mu çekimden sonra dikiş atılıyor mu benim yaşımda cektirenler yaşadıklarını anlatabilir mi lütfen ne ler oluyor gerek varmi tel yaptırasım...
  12. S

Kırılan tırnağa ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ayak tırnağımın sağdan cikti sol tarafı duruyor yarisi çıkık yani yara bandı ile tutuyorum ama başka ne yapabilirim
  13. S

Sağ kulağım 2 haftadır tıkalı

Arkadaşlar sağ kulağım 2 haftadır tikali yani tıkalı derken arada tıkanıyor ben hafifce dokununca tekrar açılıyor bazen kaşınıyor bende baya sertçe oynuyorum ve su geliyor hergun su ile yıkarım icine kaçma ihtimali cok yüksek peki ne yapmalıyım
Top Bottom