Neler Yeni

Diş teli var çerezler le alâkalı sorular sorucam

Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar diş teli takıldı 1 hafta oldu elma yenmez anlıyorum diş teline gelebilir ama çekirdek ne alaka dişimin altıyla yiyorum soslu mısır ne alaka dişimin altıyla yiyorum

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Buğra
Arkadaşlar diş teli takıldı 1 hafta oldu elma yenmez anlıyorum diş teline gelebilir ama çekirdek ne alaka dişimin altıyla yiyorum soslu mısır ne alaka dişimin altıyla yiyorum
dostum ben de 2 sene diş teli taktım açıkçası herşeyi yedim hiçbişey olmadı gittim sabah kahvaltıda sucuk yerken bi tanesi kırıldı gitti çok saçma ama sen yine de çekirdek gibi şeyler yeme elma da yavaşça yiyebilirsin bişey olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum ben de 2 sene diş teli taktım açıkçası herşeyi yedim hiçbişey olmadı gittim sabah kahvaltıda sucuk yerken bi tanesi kırıldı gitti çok saçma ama sen yine de çekirdek gibi şeyler yeme elma da yavaşça yiyebilirsin bişey olmaz
Hocam bütün sucukmu ısırdıniz nasıl oluyor

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Buğra

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Buğra
Ne saçma bir tel ya bende devlete gittim 3 hakkım flan varmı kirilirsa çıkarttırırım acımam
3 hakkın var diye biliyorum ama değişebilir sakın çıkarma tamam biraz sıkıntılı bir süreç ama çıkınca çok rahatlıyorsun

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,257
İsim
Emre
Discord
necromancerr
hocam 5 sene tel kullandım (11 yaşından 16 yaşına kadar dişlerim daha yeni çıktığından dolayı ve köpek dişlerim yukarıda yatay şekildeydi ondan dolayı 5 sene sürdü) herşeyi yedim içtim sıkıntı olmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 hakkın var diye biliyorum ama değişebilir sakın çıkarma tamam biraz sıkıntılı bir süreç ama çıkınca çok rahatlıyorsun
Hocam dişimin pek sorunu yok 2 doktorda bir tik ilerde dedi aile zorladı keyfi gibi yani

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Buğra
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Paşadöner
o zaman sen bilirsin eğer sen dert etmiyorsan estetik açıdan çıkarttırabilirsin
Alt dudağıma baskı yapıyor hafif ama dışardan görüş açısından bir sıkıntı yok dümdüz bi tık ilerde hatta ilerd ebile degil ovallik var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam cekidek ne alaka diş teli ile temas bile yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Paşadöner
Çekirdek neden yiyemem ki diş teli ile alakası yok

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Çekirdek neden yiyemem ki diş teli ile alakası yok
çekirdek yiyememenin nedeni:
1- Ortodontistin dişe gelen insizogingival kuvvetlerden kaçınmak istiyor
2- Orta hattı ayarlamak ve güzel bir harmoniyi sağlamak amacıyla abrazyondan kaçınmak istiyor

Top Bottom