Arama sonuçları: *

1. Jackk_Sparrow

350tl Compact Mekanik Klavye

Kuzenime Max 350tl civarı klavye lazım. Compact olsa iyi olur compact olmazsa Gamepower Ogre rainbow var rgb si pahalı. Motospeed CK61 Banggooddan falan baktık ama pahalı tutuyor. Hepsiburadadan falan vergi eklememişler o fiyat yanlış 400 e uçuyor. RGB olsa iyi olur...
  2. Jackk_Sparrow

300tl Klavye Önerisi

Beyler bi alıcı buldum. Gamepower calypso 2 ay kullandım. Tamamen zevk için satabilirim. Rainbowundan sıkıldım belki rgb klavye alırım dedim. Ya da daha ucuz klavye alırım para bende kalır dedim. Çok kararsız kaldım. Alıcı Yarın gaming gecesinden hemen sonra da alabilirmiş klavyemi. Yarın klavye...
  3. Jackk_Sparrow

Gamepower Ogre Nasıldır?

Beyler biri 280 veririm diyor. Sizce Satsam mı? Klavyeden sıkıldım farklı klavyeler alayım bi letgoya koyadım dedim. Gamepower ogre alabilirim fiyatı ucuzmuş...
  4. Jackk_Sparrow

Gamepower Calypso Su Geçirme Problemi

Diğer konuya nerdeyse gelmedi kimse. Klavyeyi çeşmede hafif yıkadım. Baktım tozlar duruyor olmamış. Çıkardım tuşları yıkadım ayrı kapta. Klavyeyi ise hazır tuşlar çıkmışken kılları falan temizledim. Klavyeyi kullanıyordum tuşlar otomatik basıyor renklerde sorun var falan. Klavyeyi Kuruttum falan...
  5. Jackk_Sparrow

Yardım Gamepower Calypso Su Geçirdi

Klavyeyi çeşme altında hafif yıkadım. Sonra baktım klavye hala tozlu, tuşları söktüm ayrı kapta tuşları yıkadım klavyede ise kılları temizledim sadece elimle. Kurutmaya bıraktım tuşları taktım falan bi baktım switchlerin içinde şeffaf kısımdan gördüm su damlacıkları var. Tuşlar oto basıyo renk...
Top Bottom