Neler Yeni

Gamepower Calypso Su Geçirme Problemi

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
Diğer konuya nerdeyse gelmedi kimse. Klavyeyi çeşmede hafif yıkadım. Baktım tozlar duruyor olmamış. Çıkardım tuşları yıkadım ayrı kapta. Klavyeyi ise hazır tuşlar çıkmışken kılları falan temizledim. Klavyeyi kullanıyordum tuşlar otomatik basıyor renklerde sorun var falan. Klavyeyi Kuruttum falan ama tam kurumamış anlaşılan tuşları takarken içine su girdi. Ya da ilk yıkamada girdi. Baloncukları falan görüyorum switchlerin içinde. Klavyenin alt tarafında Su boşaltma kanalı var 2 tane. Sizce ne yapmalıyım? Şu an koltukta duruyor klavye. Aklımdaki fikir bir şekilde suları eritmek ve alttan gitmesini sağlamak.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,493
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Klavye su geçirmez değil dostum suya dayanıklı. Suya sokulmaz klavye.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Önceki konuya kimse gelmediyse sağ sütten yükselt butonuna basabilirsin. Yeni konu açmana gerek yok.
Mehmet Yılmaz'ın da dediği gibi klavye su geçirmez değil, suya dayanıklı. İkisi çok farklı şeyler.

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavye su geçirmez değil dostum suya dayanıklı. Suya sokulmaz klavye.
Yine hafif yaptım ben. İnşallah çalışır. Bekleteyim 1 gün. :/ Klavyeyi alan herkes yıkıyor yaptım bir aptallık. Zaten işe de yaramıyor yıkamak. Klavyeyi silmek daha işlevli.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Diğer konuya nerdeyse gelmedi kimse. Klavyeyi çeşmede hafif yıkadım. Baktım tozlar duruyor olmamış. Çıkardım tuşları yıkadım ayrı kapta. Klavyeyi ise hazır tuşlar çıkmışken kılları falan temizledim. Klavyeyi kullanıyordum tuşlar otomatik basıyor renklerde sorun var falan. Klavyeyi Kuruttum falan ama tam kurumamış anlaşılan tuşları takarken içine su girdi. Ya da ilk yıkamada girdi. Baloncukları falan görüyorum switchlerin içinde. Klavyenin alt tarafında Su boşaltma kanalı var 2 tane. Sizce ne yapmalıyım? Şu an koltukta duruyor klavye. Aklımdaki fikir bir şekilde suları eritmek ve alttan gitmesini sağlamak.
o suya karşı koruma sanırım o tuşlar sağlıyor klavyenin plakası ile arasında boşluk kalmayıp suya dayankılı oluyor olabilir siz klavyenin tuşlarını çıkarak belki o özelliğini yitirmesine sebep olmuş olabilirsiniz ama emin değilim dediğim gibi olmayadabilir

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
Önceki konuya kimse gelmediyse sağ sütten yükselt butonuna basabilirsin. Yeni konu açmana gerek yok.
Mehmet Yılmaz'ın da dediği gibi klavye su geçirmez değil, suya dayanıklı. İkisi çok farklı şeyler.
Üst segment klavyelerde yazıyor dayanıklı diye ama bu klavyede su geçirmez falan yazıyor. Abdullah abi suda oynadı tabi ki ben böyle bir şey yapmadım ama muslukta yıkayanlar falan var.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Üst segment klavyelerde yazıyor dayanıklı diye ama bu klavyede su geçirmez falan yazıyor. Abdullah abi suda oynadı tabi ki ben böyle bir şey yapmadım ama muslukta yıkayanlar falan var.
Şans meselesi diyebiliriz.

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
Arkadaşlar klavye sorunsuz çalışıyor beklemek lazımmış yine de denemeyin :D Dediğim gibi yıkamak zaten klavyeyi temizlemiyor.

Top Bottom