Neler Yeni

Yardım Gamepower Calypso Su Geçirdi

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
Klavyeyi çeşme altında hafif yıkadım. Sonra baktım klavye hala tozlu, tuşları söktüm ayrı kapta tuşları yıkadım klavyede ise kılları temizledim sadece elimle. Kurutmaya bıraktım tuşları taktım falan bi baktım switchlerin içinde şeffaf kısımdan gördüm su damlacıkları var. Tuşlar oto basıyo renk sorunu var söktüm klavyeyi. Ekran klavyesinden yazıyorum. Bu sular nasıl kuruyacak klavye bozuldu mu? Garantiye mi vereyim calypsocular yardım ;(

xErenBnee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Eren.
Klavyeyi çeşme altında hafif yıkadım. Sonra baktım klavye hala tozlu, tuşları söktüm ayrı kapta tuşları yıkadım klavyede ise kılları temizledim sadece elimle. Kurutmaya bıraktım tuşları taktım falan bi baktım switchlerin içinde şeffaf kısımdan gördüm su damlacıkları var. Tuşlar oto basıyo renk sorunu var söktüm klavyeyi. Ekran klavyesinden yazıyorum. Bu sular nasıl kuruyacak klavye bozuldu mu? Garantiye mi vereyim calypsocular yardım ;(
benim dandik klavyeme de aynısı olmuştu bekledim düzeldi kendi kendine basması biraz bekle sonra bir daha dene istersen

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tuşları çıkardım klavyeyi kurutuyorum bakalım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim dandik klavyeme de aynısı olmuştu bekledim düzeldi kendi kendine basması biraz bekle sonra bir daha dene istersen
su boşaltma kanalları var ısı alması lazım klavyenin ama havalar bozdu.

Son düzenleme:
Top Bottom