Neler Yeni

Steam hesabımın e-posta ve telefon numarası değiştirildi Nasıl geri alabilirim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ENES AYDIN
Merhaba arkadaşlar. Dün akşam bir skin sitesine girdim ve login kısmına bilgilerimi girdiğim zaman hiçbir şey olmadı. Sitede bir değişklik olmadı. Sonra 1sn sonra emailden 3 tane posta geldi 1-Steam guard kaldırıldı. 2-telefon numaranız silindi 3-başarıyla e posta adresiniz değiştirildi.
Bu 3 tane mail geldi hesabıma giremiyorum. Hiçbir türlü Steam destek ile iletişime de geçemiyorum yardım eder misiniz?
Steam hesabımı kilitledim.
Ve benim Gmail hesabıma farklı bir Steam hesabı açmışlar. Nasıl kendi eski hesabımı alabilirim yardımcı olacak birisi var mı?
Ticket göndermek için girdiğim sayfada Steam'e giriş yaparken kullandığım ismimi yazıyorum hata veriyor.

Ekler

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    470.4 KB · Hit: 353

ventioNN

80+ Platinum
Steam destek ile iletişime geç. Eski e posta ve eski telefon numarasını söyle kendini inandırabilirsen alırsın geri

Knife

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Derin Berkoz
Dostum özür dilerim ama yeni hesab açmalısın çünkü şifreyi istesen değiştiremessin veya telefon dam SMS le Steam guardın var mıydı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ENES AYDIN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ENES AYDIN
Dostum özür dilerim ama yeni hesab açmalısın çünkü şifreyi istesen değiştiremessin veya telefon dam SMS le Steam guardın var mıydı
steam Guard vardı 1 sn içinde hepsini kapattılar isterseniz side de atayım site linkini deneyin 1 sn sürmüyor hesabı almaları

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ENES AYDIN
Steam desteğe Tİcket atamıyorum yardımcı olurmusunuz Kart bilgilerim keylerim falan hepsinin makbuzları duruyor ticket yerine gelebilirsem hesabıın benim olduğunu kanatlamam için yüzlerce makbuz var .

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ENES AYDIN
Çünkü tüm giriş bilgileriniz değiştirilmiş. Mevcut hesabınıza şu an erişim sağlayamadığınız için yeni bir hesap açmanız gerekiyor. Yoksa başka türlü destek ekibi ile iletişime geçemezsiniz.
Yeni hesap açtıktan sonra Ne gibi bir adım atmalıyım . zaten benim gmaiilim ile yeni bir steam hesabı açmışlar onu kullanabilirm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ENES AYDIN
Bağlantıda gereken tüm bilgiler mevcut.

https://help.steampowered.com/tr/wizard/HelpWithLoginInfo?reset=1&issueid=408
bu sayfa da Hata veriyor Ticket atamıyorum Eposta değişti e postamı giremiyorum - telefon numarası da kaldırıldı Steam a giriş yaparken kullandığım enes_*y*i*** onu giriyorum fakat
Girdiğiniz e-posta adresi veya telefon numarası geçersiz. Lütfen tekrar deneyin.
BÖYLE DİYOR ?
-Ben Hesabımı Kilitledim acaba bu yüzden hesabı bulamıyor olabilirler mi ?

Top Bottom