Neler Yeni

Steam hesabımın e-posta ve telefon numarası değiştirildi Nasıl geri alabilirim ?

Akbasch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Yiğit Akbaş
1) Öncelikle verdiğim bağlantıya tıklayın; https://help.steampowered.com/tr/wizard/HelpWithLogin
2) Buradan parolamı değiştir bölümüne girin.
3) E-posta adresinizi girin ve artık bu e-posta adresine erişim sağlayamıyorum kısmına tıklayın.
4) Çıkan pencerede gereken tüm bilgileri girin ve destek talebi oluşturun.
Merhaba ben de bu sabah aynı durumla karşılaştım internette araştırma yaparken bu konuyu gördüm. Dediklerinizi yapmaya çalıştım ancak e posta adresini girdiğim kısımda bu e posta adresine erişimim yok kısmı çıkmadı nasıl ticket gönderebilirim ( çalınan hesabın e posta, ve hesapta kayıtlı olan telefon numarasını girince hata veriyor) yardımcı olursanız çok sevinirim hesabımda bir miktar para ve oyun vardı kaybetmek istemiyorum.

Edit: biraz kurcaladıktan sonra ulaştım destek ekibine..

Son düzenleme:

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Merhaba arkadaşlar. Dün akşam bir skin sitesine girdim ve login kısmına bilgilerimi girdiğim zaman hiçbir şey olmadı. Sitede bir değişklik olmadı. Sonra 1sn sonra emailden 3 tane posta geldi 1-Steam guard kaldırıldı. 2-telefon numaranız silindi 3-başarıyla e posta adresiniz değiştirildi.
Bu 3 tane mail geldi hesabıma giremiyorum. Hiçbir türlü Steam destek ile iletişime de geçemiyorum yardım eder misiniz?
Steam hesabımı kilitledim.
Ve benim Gmail hesabıma farklı bir Steam hesabı açmışlar. Nasıl kendi eski hesabımı alabilirim yardımcı olacak birisi var mı?
Ticket göndermek için girdiğim sayfada Steam'e giriş yaparken kullandığım ismimi yazıyorum hata veriyor.
burda kısaca anlatıyor

YKN06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yavuz Kutay Nalçacı
Steam
https://steamcommunity.com/id/YKN06
Discord
YKN06#9518
Merhaba arkadaşlar. Dün akşam bir skin sitesine girdim ve login kısmına bilgilerimi girdiğim zaman hiçbir şey olmadı. Sitede bir değişklik olmadı. Sonra 1sn sonra emailden 3 tane posta geldi 1-Steam guard kaldırıldı. 2-telefon numaranız silindi 3-başarıyla e posta adresiniz değiştirildi.
Bu 3 tane mail geldi hesabıma giremiyorum. Hiçbir türlü Steam destek ile iletişime de geçemiyorum yardım eder misiniz?
Steam hesabımı kilitledim.
Ve benim Gmail hesabıma farklı bir Steam hesabı açmışlar. Nasıl kendi eski hesabımı alabilirim yardımcı olacak birisi var mı?
Ticket göndermek için girdiğim sayfada Steam'e giriş yaparken kullandığım ismimi yazıyorum hata veriyor.
knkm öyle değil bak şimdi sen öyle yazdın ama yanına @gmail.com eklememişsin farkında mısın? O yüzden yanlış diyor sana
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet tam da öyle dediğiniz gibi oldu :(
yanlış düşünüyorsun benimde önceden çalınmıştı sonra steam desteğe ulaştım onlarda bana yeni şifre gönderdiler. Bende bu sayede hesabımı geri aldım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,116
Üyeler
141,090
Son üye
Swamp_1907
Top Bottom