Neler Yeni

Steam hesabımın e-posta ve telefon numarası değiştirildi Nasıl geri alabilirim ?

reptile

80+
Neden hâlâ e-posta ya da telefon numarasını girmeye çalışıyorsunuz? Hesaba kayıtlı olan bilgileriniz coktan değiştirildi, boşuna uğraşıyorsunuz. Yeni hesap açmanız gerektiğini daha önce söylemiştim.

Steam Guard'ı telefona kod gelmeden silemezler ki :/

Silebilirler. Kullanıcı sahte siteye tüm hesap bilgilerini kaptırmış. Buna Steam Guard şifresi de dahil. Oltalama amaçlı hazırlanan sitelere Steam Guard kodunu girdiğin an devre dışı bırakılıyor.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ENES AYDIN
Neden hala e-posta ya da telefon numarasını girmeye çalışıyorsunuz? Hesaba kayıtlı olan bilgileriniz coktan değiştirildi, boşuna uğraşıyorsunuz. Yeni hesap açmanız gerektiğini daha önce söylemiştim.
Tamam çok sağolun onu anladım ama yeni hesap açtıktan sonra Steam desteğe nasıl ulaşacağım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ENES AYDIN
Neden hala e-posta ya da telefon numarasını girmeye çalışıyorsunuz? Hesaba kayıtlı olan bilgileriniz coktan değiştirildi, boşuna uğraşıyorsunuz. Yeni hesap açmanız gerektiğini daha önce söylemiştim.

Silebilirler. Kullanıcı sahte siteye tüm hesap bilgilerini kaptırmış. Buna Steam Guard şifresi de dahil. Oltalama amaçlı hazırlanan sitelere Steam Guard kodunu girdiğin an devre dışı bırakılıyor.
evet tam da öyle dediğiniz gibi oldu :(

Steam desteğe Tİcket atamıyorum yardımcı olurmusunuz Kart bilgilerim keylerim falan hepsinin makbuzları duruyor ticket yerine gelebilirsem hesabıın benim olduğunu kanatlamam için yüzlerce makbuz var .
@reptile Arkadaşımızı takip et dostum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ENES AYDIN

Tamamdır yeni hesabımı açtım şimdi ne yapmam gerekiyor ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ENES AYDIN
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ENES AYDIN
1) Öncelikle verdiğim bağlantıya tıklayın; https://help.steampowered.com/tr/wizard/HelpWithLogin
2) Buradan parolamı değiştir bölümüne girin.
3) E-posta adresinizi girin ve artık bu e-posta adresine erişim sağlayamıyorum kısmına tıklayın.
4) Çıkan pencerede gereken tüm bilgileri girin ve destek talebi oluşturun.
Bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Böyle bir hata alıyorum :(
bir kaç saat sonra tekrar deneyeceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ENES AYDIN
hemen yapıcam Gelişmelerden haberdar ederim . Tekrardan Teşekkür ederim
TİCK ı atmayı Başardım sizden ne kadar teşkkür etsem azdır Allah razı olsun Şİmdi beklemedeyim İnşallah en kısa sürede banagere dönüş sağlarlar . :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,947
Üyeler
156,408
Son üye
dgkng.dev
Top Bottom