Neler Yeni

KONU YOK HERKES İŞİNE

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ArdaCoşar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Arda Coşar
Ben Bu Bilgisayarı Alalı 7 Ay oldu İlk 4 Aayında çok güzel oyunlarımı oynadım ve son 3 ayda oyunları oynarken 100 cpu ve 100 gpu kullanımı oluyor ve 5 dk sonra gpu kullanımı 60 lara 50 lere düşüyo bunun sorunu nedir 3 aydır bunla uğraşıyorum lütfen yardım

İŞLEMCİ : İ52400
GPU : GT1030
Mesaj otomatik birleştirildi:

VE FPS DE 40 LARA DÜŞÜYOR
2. elmi aldın?

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
arkadaşlar yardım aramya geldim ben buraya istersenix yardım edin etmiyicekseniz de yazıp moral bozmayın :(
Yardım edelim de eski bir sisteme herhangi bir yardımda bulunamayız ki elindeki işlemcin vasat. 2. nesil i5 i sana itelemişler. Üstelik GT 1030 gibi bir ekran kartıyla. Keşke sistemi almadan evvel buraya da sorsaydın ama artık iş işten geçmiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Özdemir
Yardım edelim de eski bir sisteme herhangi bir yardımda bulunamayız ki elindeki işlemcin vasat. 2. nesil i5 i sana itelemişler. Üstelik GT 1030 gibi bir ekran kartıyla. Keşke sistemi almadan evvel buraya da sorsaydın ama artık iş işten geab

anlamadığım şey şu neden 3 ay önce böyle bişey yapmıyodu 60 fps gta5 oynuyodum 3 ay sonra böyle oldu ???

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

anlamadığım şey şu neden 3 ay önce böyle bişey yapmıyodu 60 fps gta5 oynuyodum 3 ay sonra böyle oldu ???
Eski bileşenler olduğu için yetersiz geliyordur. 16GB RAM'den kaynaklı değildir. İşlemciniz ve/veya Ekran kartınız oyuna yetersiz geliyordur. İade edebilme şansınız varsa iade edin diyeceğim de 7 ay geçmiş alırlar mı bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Özdemir
Eski bileşenler olduğu için yetersiz geliyordur. 16GB RAM'den kaynaklı değildir. İşlemciniz ve/veya Ekran kartınız oyuna yetersiz geliyordur. İade edebilme şansınız varsa iade edin diyeceğim de 7 ay geçmiş alırlar mı bilmiyorum.
PEKİ. BİŞEY DAHA SORUCAM CSGO İÇİNDE Mİ YETEERSİZ VALORANT İÇİNDEMİ YETERSİZ VALORANTTADA OLUYO CSGO DADA

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
PEKİ. BİŞEY DAHA SORUCAM CSGO İÇİNDE Mİ YETEERSİZ VALORANT İÇİNDEMİ YETERSİZ VALORANTTADA OLUYO CSGO DADA
İki oyun da rekabetçi oyunları. Rekabetçi oyunlar işlemci odaklıdır. O yüzden yetersiz gelebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Özdemir
İki oyun da rekabetçi oyunları. Rekabetçi oyunlar işlemci odaklıdır. O yüzden yetersiz gelebilir.
dediğiniz biraz komik sanki içinde gt730 olanlar csgo 150 fps felan oynuyolar ne alakası var dediğinizle AYRICA BOTLARA KARŞIDA BÖYLE OLUYOR

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Çok normal dostum... Kullanılan parçalar çok kötü :/

Ssd kötü, hdd kötü, psu kötü, anakart kötü , işlemci kötü...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,721
Üyeler
142,016
Son üye
Sapphirex
Top Bottom