Neler Yeni

Ori and the Will of the Wisps Benzeri Oyunlar Nelerdir?

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Siri soruyor;
Dün Ori and the Will of the Wisps aldım. Oynuyorum güzel oyun. Bittiğinde başka benzer oyunları da oynamak istiyorum. Ori and the Blind Forest kötü diyorlardı (Enis Kirazoğlu dahil). Başka benzer oyunlar nelerdir?

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,711
İsim
Gtx 1090Tİ
Siri soruyor;
Dün Ori and the Will of the Wisps aldım. Oynuyorum güzel oyun. Bittiğinde başka benzer oyunları da oynamak istiyorum. Ori and the Blind Forest kötü diyorlardı (Enis Kirazoğlu dahil). Başka benzer oyunlar nelerdir?
yine bir platform oyunu ama oriye benzemiyor bunu oynayabilirsin çok fazla sinir bozucu ve eğlenceli 10 Second Ninja X

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Siri

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Hollow knight

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
İnside, Limbo, Dead Cells, INMOST, Hollow Knight bunların hepsi platform oyunları, Limbo ve İnside'ı oynadım Hollow Knight ve Dead Cells'i de oynayacağım bakmanı öneririm.

• Muhteşem

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Siri soruyor;
Kötü değil bu arada. Sadece Will Of The Wisps in daha detaysız ve derinliksiz versiyonu. "O öyle düşünüyor o zaman öyledir" demeyi de yanlış buluyorum

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Direkt olarak platfotm olsun, zorlasin da beni dersen Hollow Knight gayet guzel, Dead Cells’i ben oynadim fakat cok zordu kafayi yedim biraktim :)
Inside ve limbo da guzel oyunlar fakat senin aradigin tarz Ori tarziysa orinin ilk oyunu(blind forest)+ hollow knight oynayabilirsin

• Muhteşem

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Direkt olarak platfotm olsun, zorlasin da beni dersen Hollow Knight gayet guzel, Dead Cells’i ben oynadim fakat cok zordu kafayi yedim biraktim :)
Inside ve limbo da guzel oyunlar fakat senin aradigin tarz Ori tarziysa orinin ilk oyunu(blind forest)+ hollow knight oynayabilirsin
Dead Cells o kadar zor değildi sanki? Öldükçe gelişiyordun zaten

• Muhteşem

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,521
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Siri soruyor;
Dostum konu ile alakasız ancak bu nasıl bir oyun amacımız nedir yani?

• Muhteşem

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1

ElectriX

80+ Silver

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,521
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Siri cevaplıyor;
Anladığım kadarıyla küçük bir baykuş buluyoruz büyütüyoruz, uçması için uğraşıyoruz. Uçtuktan sonra fırtına çıkıyor ve bir ormanda farklı yerlere düşüyoruz. Bulmaya çalışıyoruz...
Tamamdır çok teşekkürler...

• Muhteşem

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Siri soruyor;
Rayman Legends bakabilirsin.

Top Bottom