Neler Yeni

Evkur'dan i5-4460+GT730 4GB Sistem Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa taş
Bütçe
4000
Arkadaşlar selam malum bu bilgisayar için birkaç konu daha açılmış ama yorumlarında pek aradığım cevabı bulamadım bu sebeple konu açmak istedim .
Öncelikle şunu belirteyim nakit param bulunmuyor kredi kartıda kullanmıyorum bu sebeple evkura yöneldim . Evet fiyatların pahalılığından bende memnun değilim ama elden taksit ile alabileceğim tek site bu diye biliyorum. Linkini ilettiğim sistem ile valorant oynayabilirmiyim benim için önemli olan bu elime para geçtikçe sistem üzerinde düzenlemeler yapabilirim ekran kartı vs gibi ama ilk aşamada bu şekilde almak durumundayım . Sizden ricam eğer elden taksit ile alabileceğim daha uygun bir platform varsa önerebilirsiniz yada bu sistemi almalımıyım ?
Şimdiden teşekkürler .

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,990
İsim
Taha Efe
Arkadaşlar selam malum bu bilgisayar için birkaç konu daha açılmış ama yorumlarında pek aradığım cevabı bulamadım bu sebeple konu açmak istedim .
Öncelikle şunu belirteyim nakit param bulunmuyor kredi kartıda kullanmıyorum bu sebeple evkura yöneldim . Evet fiyatların pahalılığından bende memnun değilim ama elden taksit ile alabileceğim tek site bu diye biliyorum. Linkini ilettiğim sistem ile valorant oynayabilirmiyim benim için önemli olan bu elime para geçtikçe sistem üzerinde düzenlemeler yapabilirim ekran kartı vs gibi ama ilk aşamada bu şekilde almak durumundayım . Sizden ricam eğer elden taksit ile alabileceğim daha uygun bir platform varsa önerebilirsiniz yada bu sistemi almalımıyım ?
Şimdiden teşekkürler .

Hocam YönAvm de var elden taksit bakabilirsiz 1 2 güzel sistem var gibi

Recep_Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,362
İsim
Recep
Ekran kartı işlemci olmaz apu sistemlere bakın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam YönAvm de var elden taksit bakabilirsiz 1 2 güzel sistem var gibi
Hocam baktım ama i3 işlemcili bilgisayar bile 8bine geliyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartı işlemci olmaz apu sistemlere bakın.
Bana kalsa bende apu sistem alırım ama dediğim gibi kredi kartım olmadığı için anca elden taksitli yerlere bakmak durumundayım

techno3030

80+ Bronze
Hocam baktım ama i3 işlemcili bilgisayar bile 8bine geliyor :D
Kaynak?
Evkur 8 bine 10100F'li sistem falan mı satıyor?
Bana kalsa bende apu sistem alırım ama dediğim gibi kredi kartım olmadığı için anca elden taksitli yerlere bakmak durumundayım
Tosla veya Papara alıp online alışveriş yapabilirsiniz. Sırf taksit yapıyor diye 2021 yılında 6-7 yıllık bileşenlere 4200TL para vermeyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Hocam valla 6 ay taksit ödeyeceğinize 6 ay paranızı biriktirin, sonra da alın istediğiniz cihazı. Bu cihazlar aşırı kazıkk

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa taş
Hocam valla 6 ay taksit ödeyeceğinize 6 ay paranızı biriktirin, sonra da alın istediğiniz cihazı. Bu cihazlar aşırı kazıkk
Aslında dediğiniz mantıklı ama elimdeki pc bozulunca bi an önce almak istedim kenarda nakitte olmayınca böyle yollara başvurduk mecbur

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Aslında dediğiniz mantıklı ama elimdeki pc bozulunca bi an önce almak istedim kenarda nakitte olmayınca böyle yollara başvurduk mecbur
Hocam 4000tl ye bundan daha fazla yazık edilemez öyle söyleyeyim, 1650s li bir sistem toplanır normal şartlarda ama sizin durumunuz farklı, ona da bir şey diyemedim :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa taş
Hocam 4000tl ye bundan daha fazla yazık edilemez öyle söyleyeyim, 1650s li bir sistem toplanır normal şartlarda ama sizin durumunuz farklı, ona da bir şey diyemedim :(
Evet bende zaten farkındayım adamlar yolunu bulmuş çöp sistemlere deli paralar istiyolar bende sadece alıp sonrada özelleştirebilir miyim diye düşündüm yani bu sisteme bi ekran kartı çözcem işimi görebilir mi yoksa sistem baştan aşağımı çöp

Top Bottom