Neler Yeni

Okulda yaşadığınız olay/lar nedir.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
bir gün 6.sınıftı ingilizce dersindeydik hoca cümle söyletiyordu yani bir ünite ile alakalı (hangi ünite unuttum) cümle kurmamızı istiyordu ben yanlışıkla hocaya i love you diyerek basladım. Hocanın cinsiyeti kızdı😂 i love you dememin sebebi ise bir kaç gündür bu kelimeyi dalga şaka amaçlı çok kullanmışdım ağzıma dolanmış tı , o an bir utandım varya hoca bir gülüyor sınıfta gülmeyen kalmadı allah bir daha yaşatmasın.

(Edit)2. Olay ; tenefüste bahçede matematik hocamla sohbet ederken üstüme kuş pisliğini yaptı. Hoca gülmekten öldü 😂

Daha bir sürü varda bunları anlatmak istedim :)

Sizin yaşadığınız olay/lar nedir ?

Son düzenleme:
  • Hahaha
Reaksiyonlar: Prmy

TRG-Onur

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
ilkokul 1. sınıfa giderken bir tane varlık eşofmanımı indirmişti, mal ortadaydı

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,302
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Lisenin ilk yılı, sırada arkamdaki çocuk bize seslenen hocanın taklidini yapmış aşağılayıcı bir şekilde. Hoca takip etmiş bizim sınıfımızı bulmuş, sabah yeni uyandım ve evimle okul arası yaklaşık 8 adımdı. Evet evin camı okulun içindeydi 0 şaka. Yeni uyanmışım sınıfa geçip çantayı koydum, montu çıkarmak için döndüm ve tokat yedim. Noldu falan dedim utanmaz, ahlaksız falan diye bağırıyor hoca. Neyse ders başladı, bana vuran hoca gitti falan, sınıf hocamız diyor noldu bilmiyom diyom :D :D Teneffüse çocuğa dedim git anlat hocaya yoksa 4 katını yaşatırım sana, çocuk da kabul etti kötü biri değildi zaten. Gittik anlattık, özür falan diledi. 1 hafta her teneffüs çikolata getiriyordu hoca. Şimdi kendisi edebiyat öğretmenim ve 3 aydır dersine girmiyorum :D :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Sinan çakıroğlu
Lise 4 üz hoca futbol oynatıyordu (edebiyatcı bide) ben bi şut çektim hocanın kafaya geldi hoca bizle oynuyor neyse güldü o gün bir şey olmadı sadece çok güldük biz :) hoca bide kel :D işte buda nasıl edebiyattan geçemediğimin hikayesi ;) koydu beni :D

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Lisenin ilk yılı, sırada arkamdaki çocuk bize seslenen hocanın taklidini yapmış aşağılayıcı bir şekilde. Hoca takip etmiş bizim sınıfımızı bulmuş, sabah yeni uyandım ve evimle okul arası yaklaşık 8 adımdı. Evet evin camı okulun içindeydi 0 şaka. Yeni uyanmışım sınıfa geçip çantayı koydum, montu çıkarmak için döndüm ve tokat yedim. Noldu falan dedim utanmaz, ahlaksız falan diye bağırıyor hoca. Neyse ders başladı, bana vuran hoca gitti falan, sınıf hocamız diyor noldu bilmiyom diyom :D :D Teneffüse çocuğa dedim git anlat hocaya yoksa 4 katını yaşatırım sana, çocuk da kabul etti kötü biri değildi zaten. Gittik anlattık, özür falan diledi. 1 hafta her teneffüs çikolata getiriyordu hoca. Şimdi kendisi edebiyat öğretmenim ve 3 aydır dersine girmiyorum :D :D
Tam anlamadım :)

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,302
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Bir de ortaokul 8.sınıfta matematik öğretmenim Rabia hoca vardı, 24 25 yaşlarında ilk yılları sayılabilir. Hocayı bir gün halsiz gördüm, aramız da iyiydi severdi beni hocalar, hocam hasta mısınız biraz durgun gördüm de dedim. Yok neden dedi. Dedim betiniz benziniz atmış, makyaj yapmadım dedi... Kaldım öyle. Çok kötüydü.
Kafama ayakkabı yediğim ve ayna ile yediğim ayarlı şeyler de var. Kekolardan kaçarken İstiklal Marşı sebebiyle kaçamayıp dayaktan son saniye kurtulduğum falan. Sorunlu bir semtte büyüdüm, konu kirlenmesin diye anlatmıyorum çoğunu :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sebepsiz yere hocadan dayak yedim, ve lisenin ilk yılıydı. Uykulu uykulu geldim okula ne olduğunu anlamadan dayak yedim. Çok utanmıştım. Sevdğim kız da sınıftaydı :mad:

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam