Neler Yeni

En fazla 150 TL steam oyun önerisi

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Hepinize merhabalar. Sizden bir isteğim olacak. Hikaye tabanlı, en fazla 150 TL olacak oyun önerebilir misiniz? Biraz önce 43 saatte Witcher 3 ün tamamını bitirdim Dlc ler i le birlikte. Aile ortamında olduğumdan dolayı diyalogları geçtim. Ama güzel oyundu.( Steam takıntım var sadece steam olursa sevinirim)

Son düzenleme:

Mojo jojo

80+ Silver
Hepinize merhabalar. Sizden bir isteğim olacak. Hikaye tabanlı, en fazla 150 TL olacak oyun önerebilir misiniz? Biraz önce 43 saatte Witcher 3 ün tamamını bitirdim Dlc ler i le birlikte. Aile ortamında olduğumdan dolayı diyalogları geçtim. Ama güzel oyundu.
156 TL ye Warband ve BannerLord u paket olarak al.

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Hepinize merhabalar. Sizden bir isteğim olacak. Hikaye tabanlı, en fazla 150 TL olacak oyun önerebilir misiniz? Biraz önce 43 saatte Witcher 3 ün tamamını bitirdim Dlc ler i le birlikte. Aile ortamında olduğumdan dolayı diyalogları geçtim. Ama güzel oyundu.
Control'ün aksiyon kısmı ve atmosferi grafikleri aşırı iyi ciddi anlamda oynadığım en iyi aksiyon oyunlarından. Bence en büyük sorunu hikayesini anlamanın zorluğu+ hikayedeki karakterle bağ kuramaman. Fakat hikayesi çok çok önemli değil diyorsan alınabilir. Aksiyonu cidden süper.

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Hocam witcher 3 ten sonra anca bu keser 36 TL daha verebilirsen değecektir.
Guzel oyun ama çok Uygunsuz sahneler yok değil mi? Witcher 3 te çok fazla vardı hikayenin tamamını geçmek zorunda kaldım. Normalde 78 saatte bitmesi gereken witcher 3 ü 43 saatte bitirmek zorunda kaldım

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
Guzel oyun ama çok Uygunsuz sahneler yok değil mi? Witcher 3 te çok fazla vardı hikayenin tamamını geçmek zorunda kaldım. Normalde 78 saatte bitmesi gereken witcher 3 ü 43 saatte bitirmek zorunda kaldım
hocam çok yok diye biliyorum ama oyunu henüz oynama şansım olmadı yanlış bilgi vermeyeyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
914,015
Üyeler
141,782
Son üye
Cerato
Top Bottom