Neler Yeni

Abdullah abinin yeni çıkaracağı f/p bilgisayar

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,479
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman

Egoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Ege Polat
al-sat yapanlar için ihtiyacı olanların hakkına girdiğini düşünmen çok yanlış dostum. bu bir ticaret. kendim galericiyim uygun araç bulmak zorundayım bulduğumda alıp piyasaya göre satıyorum yani kimsenin hakkına falan girmiyorum. işim bu çünkü.
Zaten sen gibiler olmasa araba satılmaz şöyle düşün sen itopya gibisin satış yapıyorsun ve biri senden alıp arabayı daha pahalıya satıyor bence farklı şeyler
Mesaj otomatik birleştirildi:

allahim lutfen 5k civari 1650 super olsun 🙏
böyle olsa ama özelleştirmede 1660 süper falan olsa çok iyi olur

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,479
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Zaten sen gibiler olmasa araba satılmaz şöyle düşün sen itopya gibisin satış yapıyorsun ve biri senden alıp arabayı daha pahalıya satıyor bence farklı şeyler
Boşver hocam eyer utanma duygusu olmadı zaman birisnde konuşmak kafi gelir

Egoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Ege Polat

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,479
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
yani reis ne diyeyim haklısın sen kendi sisteminden memnun musun
memnunum fakat kasa o kadar iyi değil aldım zaman bütçeme göre bu en iyisiydi aldım kasa psuda sıkıntı çıkardı satıp 750w psu almayı düşünüyorum ileride 3060ti almaya planım var iyiki zamanında almışım imzadaki sistemi 6000 e aldım şu an sadece ekran kartı 6000 TL

Egoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Ege Polat
memnunum fakat kasa o kadar iyi değil aldım zaman bütçeme göre bu en iyisiydi aldım kasa psuda sıkıntı çıkardı satıp 750w psu almayı düşünüyorum ileride 3060ti almaya planım var iyiki zamanında almışım imzadaki sistemi 6000 e aldım şu an sadece ekran kartı 6000 TL
Abdullah abinin bir tane sistemi vardı monitörlü o çok iyiydi bir de 6500 e falan bir tane çıkarmıştı baya eskiden corsair kasalı o da çok iyidi keşke kaçmasaydı ama sanki senin işlemci bir tık yetersiz gibi yükseltmeyi düşünüyor musun bir de ram

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,479
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Abdullah abinin bir tane sistemi vardı monitörlü o çok iyiydi bir de 6500 e falan bir tane çıkarmıştı baya eskiden corsair kasalı o da çok iyidi keşke kaçmasaydı ama sanki senin işlemci bir tık yetersiz gibi yükseltmeyi düşünüyor musun bir de ram
dedin sistemi hayal meyal hatırladım keşke alsaydın hep abdullah abinin yaptı sistemi almak istiyordum sistem almadan önce abdullah abinin son 3 sene önceki her videosunu izledim yemek yerken felan izlerdim anamla izlerdik hatta anam bile çok iyi çocuk felan derdi şu andada izliyorum artık izlencek video kalmadı yenilerini beklıyoruz

aynen işlemci düşük 5600x alma planım var ben anakartı aldım 5000 serisi işlemci yoktu alırsam 5000 serisi alırım dedim ondan a520 aldım o zaman sadece a520 ile 550 anakartlar 5000 serisi işlemci desteklicek dediler b450 desteklemeye bilir dediler o yüzden risk almadım bende bütçem a520 uygundu onu aldım

Egoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Ege Polat
dedin sistemi hayal meyal hatırladım keşke alsaydın hep abdullah abinin yaptı sistemi almak istiyordum sistem almadan önce abdullah abinin son 3 sene önceki her videosunu izledim yemek yerken felan izlerdim anamla izlerdik hatta anam bile çok iyi çocuk felan derdi şu andada izliyorum artık izlencek video kalmadı yenilerini beklıyoruz

aynen işlemci düşük 5600x alma planım var ben anakartı aldım 5000 serisi işlemci yoktu alırsam 5000 serisi alırım dedim ondan a520 aldım o zaman sadece a520 ile 550 anakartlar 5000 serisi işlemci desteklicek dediler b450 desteklemeye bilir dediler o yüzden risk almadım bende bütçem a520 uygundu onu aldım
hmm anladım bu hali ile de iyi ama senin işini görüyorsa gerisi önemsiz

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,479
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
hmm anladım bu hali ile de iyi ama senin işini görüyorsa gerisi önemsiz
aynen görüyorda 3060ti almayı düşünüyorum yurt dışından o yüzden şimdi psu sonra işlemci bir tane daha 8 gb ram en son ekran kartı

Allah'ın Kulu

80+ Silver
En İyi Cevap
1

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ali bey
Suan sistem belli degildir, sitelerden aldigi fiyatlara göre bir sistem belirler, kapanma da geldi, sistemin elimize ulasmasi bir ayi gecer..

Top Bottom