Neler Yeni

Game Garaj’dan Sistem Alanlar

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Özellikle Game Garaj’dan sistem alanlar veya almayı düşünenlerin katılmasını istediğim Konu. Burada birbirimize yardımcı olabiliriz diye düşünüyorum. Birlikten güç doğar.

Burada şirket ve ürünler hakkında öneri ve şikayetlerimizi belirtebiliriz.

erhanigga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Erhan Türker
ben aquarius 5an kasayı geliştirip almayı düşünüyorum çarşamba günü ankarada yaşıyorum kaç günde geliyor bir de psunun markasını bulabilen yazabilir mi

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
ben aquarius 5an kasayı geliştirip almayı düşünüyorum çarşamba günü ankarada yaşıyorum kaç günde geliyor bir de psunun markasını bulabilen yazabilir mi
dostum kendileri üretiyor güvenilir merak etme 80+

blentpge

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
bülent
bu soruyu bnde merak ediyorum kac gunde gelıyor acab

COREXAR

80+ Silver
En fazla 7 iş gününde geliyor diye biliyorum

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de Çarşamba günü alacağım bir aksilik olmazsa... Game Garaj’ı çok araştırdım ve oradan alma kararı verdim.

PSU’ları bir PSU firmasına kendi etiketleri ile ürettiriyorlar. En çok duyduğum şey FSP marka olduğu.

3 gün içinde kargoya veriyorlarmış, gerisi kargoya kalıyor. Genelde 3 iş gününde teslim ediyorlar alanlardan duyduğum kadarıyla.

erhanigga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Erhan Türker
Ben de Çarşamba günü alacağım bir aksilik olmazsa... Game Garaj’ı çok araştırdım ve oradan alma kararı verdim.

PSU’ları bir PSU firmasına kendi etiketleri ile ürettiriyorlar. En çok duyduğum şey FSP marka olduğu.

3 gün içinde kargoya veriyorlarmış, gerisi kargoya kalıyor. Genelde 3 iş gününde teslim ediyorlar alanlardan duyduğum kadarıyla.
çarşambaya kadar biter mi sence stoklar bende çarşambayı bekliyorum

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Forumdan birkaç arkadaş görmüştüm Ankara’dan sipariş veren. 3 günde geldiğini söylüyorlardı yanlış hatırlamıyorsam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

çarşambaya kadar biter mi sence stoklar bende çarşambayı bekliyorum
Biteceğini sanmıyorum ve bitmemesini umuyorum. Özellikle B450M Dragon’un gelmesi harika oldu.

erhanigga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Erhan Türker
Forumdan birkaç arkadaş görmüştüm Ankara’dan sipariş veren. 3 günde geldiğini söylüyorlardı yanlış hatırlamıyorsam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biteceğini sanmıyorum ve bitmemesini umuyorum. Özellikle B450M Dragon’un gelmesi harika oldu.
dimi biostar zaten bitti dragon da biterse fiyat iyice artar

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
bir haftadır gözüme uyku girmiyor uykudan uyanıp stok bitmiş mi diye kontrol ediyorum paranoyak oldum sen de ol :)
Ahahahah İnan ben de öyleyim. Sabırsızlanıyorum. Bir haftadır kredi kartımda problem var, siparişimi veremiyorum. Sorun olmasaydı şuan sistemi almış, kullanıyor olacaktım...

Top Bottom