Neler Yeni

Sönmez Dayı Geri Döndü

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
mert yüksel
Merhaba arkadaşlar Sönmez Dayımız geri döndü biliyorsunuz. Twitch üzerinden yayınlar yapmakta.
Fakat twitch üzerinden ciddi baskı yemekte , yayınları protesto ediliyor , twitch üzerinden ciddi ban dalgaları geliyor .
Twitch in bu konudaki ban sebebi küfür vs deniliyor. Bütün kanallarda küfür kıyamet zaten biliyorsunuz . Bu konu hakkınızdaki düşünceleriniz neler ?
Çekirge tayfa burda mı :) Belli edin kendinizi...

Anıl.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Mustafa Anıl
Onların kafalarına kuş olup konayım

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Twitch Türkiye kadrosu, ülke sınırları içerisindeki en kötü 2. yönetim kadrosu.
Kendi tayfasını koruyup, paraları yurt dışı partilerinde harcamak dışında yaptıkları bir şey yok.

BSimsek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Beytullah Şimşek
Steam
acheronz
Eskisi tadı tuzu yok , chat desen herkes bir telden uçuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
mert yüksel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eskisi tadı tuzu yok , chat desen herkes bir telden uçuyor
Çoluk cocuk doldu sırf küfür için gelen var , eskiden böyle değildi bu ortam. Ben bu adamla büyüdüm o samimiyeti halen hissediyorum ama coluk çocuktan chat bile yapamıyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Twitch Türkiye kadrosu, ülke sınırları içerisindeki en kötü 2. yönetim kadrosu.
Kendi tayfasını koruyup, paraları yurt dışı partilerinde harcamak dışında yaptıkları bir şey yok.
Ağzın bal yesin , o kadar doğru bir şey söyledinki . Twitch polisini biliyorsun meşhur charmie hanım. Küfürden hoşlanmıyor kendi ekibini koruyor Twitch in türkiyedeki partnerler ve yayıncılarla ilgili hiçbir fikri yok . Aradaki türkiye yönetimi direkt iletişimi engelliyor. İnşallah en yakın zamanda bu twitch yönetimine sağlam bir müdehale gelir diye umut ediyorum...

GarrysCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
can yildiz
PAL kapandımı ya üzer bu..

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Şahsen ben hiç sevmiyorum onu. Yayınlarını izleyenler annesini sevmeyen ve annelerine küfür yedirtmek isteyenler ile dolu. Adamın yaptığı tek şey " Senim bilmem nerene gemi atlasın , anneni alıp ekmek arası yapayım " Bu nedir ? Kendisi zaten gereksiz bir karakter izleyenler daha da gereksiz ve boş.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
805
İsim
Adem
Şahsen ben hiç sevmiyorum onu. Yayınlarını izleyenler annesini sevmeyen ve annelerine küfür yedirtmek isteyenler ile dolu. Adamın yaptığı tek şey " Senim bilmem nerene gemi atlasın , anneni alıp ekmek arası yapayım " Bu nedir ? Kendisi zaten gereksiz bir karakter izleyenler daha da gereksiz ve boş.
Ben de sevmiyorum ve izlemiyorum ama bir kitleyi bukadar genelleyerek hepsini boş insanlar ilan etmek bence daha boş bir insanın yapabileceği bir hareket. Herkesin zevkleri ve öncelikleri farklıdır lütfen önce bunu kavrayın.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Ben de sevmiyorum ve izlemiyorum ama bir kitleyi bukadar genelleyerek hepsini boş insanlar ilan etmek bence daha boş bir insanın yapabileceği bir hareket. Herkesin zevkleri ve öncelikleri farklıdır lütfen önce bunu kavrayın.
Annelerine sövdürmek için sıraya girmek sence mantıklı mı ? Önce bir sorgula sonra benimle polemiğe girmeye çalışırsın.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
805
İsim
Adem
Annelerine sövdürmek için sıraya girmek sence mantıklı mı ? Önce bir sorgula sonra benimle polemiğe girmeye çalışırsın.
Buradan sizin hayat anlayışınızı ve olaylara bakış açınızı genişletmem mümkün değil ve böyle bir amacım da yok zaten ama insanların birbirinden farklı olduğunu anlamanız gerekli . Bundan sonrası zaten zamanla gelişir. İkinci olarak polemiğe girme gibi bir amacım yok ve zaten olsaydı da girmeye çalıştığım kişi siz olmazdınız. Ben sadece haklı olduğunuz noktaların var olduğunu ama bunu belirtirken çok büyük bir ifade yanlışında bulunduğunuza dair sizi uyarmak amacındayım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
mert yüksel
Öncelikle burda ben ve izleyen birçok arkadaşın şahsına hitaben konuşmuşsunuz. Bu yanlış bir hitap şekli öncelikle bunu bir değiştirin lütfen. 2. olarakta izleyen herkesin anasına bacısına sövüyorlar diye bir durum yok , konudan tamamen uzaksınız. Sevmeyebilirsiniz ama bu izleyen insanlarla tepki gösterebileceğiniz anlamına gelmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
mert yüksel
O zaman burdan kendisine küfür ettirmek isteyen , bundan zevk alan insanların hayat anlayışına ve zevklerine selam çakıyorum. Bu görüşüm değişmeyecek. Hayat anlayışı ve zevki buysa , kusura bakmasınlar ama bu zeka geriliğinden ve IQ düşüklüğünden başka bir şey değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birkaç kere izledim yayını. Evet orada herkese hitap etmişim ama amacım genelleme yapmaktı.
Bu şekilde şahsıma hakarette bulunamazsınız . Sevmeyebilirsiniz , bu tavır tamamen yanlış bir yaklaşım şekli. Sevmediğiniz bir insanı ,seven birisine hakaret etmek veya kimliğini zedeleyici şekilde konuşmak doğru değil.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Bu şekilde şahsıma hakarette bulunamazsınız . Sevmeyebilirsiniz , bu tavır tamamen yanlış bir yaklaşım şekli. Sevmediğiniz bir insanı ,seven birisine hakaret etmek veya kimliğini zedeleyici şekilde konuşmak doğru değil.
Hakaret ? Nerede ? Genelleme yapıyorum diyorum ve üstelik "Kendisine sövdürtmek isteyen arkadaşlar" diye belirttim. Neden üstünüze alındınız? Ha eğer sizde öyleyseniz üstünüze alınabilirsiniz. Ayrıca ben o insanlara bile hakaret etmedim boş ve gereksiz dedim. Okuma-anlama seviyenizin yükselmesi dileğiyle iyi forumlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,776
Üyeler
138,406
Son üye
tahakuzgun
Top Bottom