Neler Yeni

"pankyy" İsimli Yayıncı Fake Bit Olayını Yaptığını İtiraf Etti.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Tam olarak neyi tebrik ettiğimi aşağıda açıkça belirttim. Tekrar okuyabilirsin. Eğer anlamadıysan bir kere daha da okuyabilirsin.

Tekrar ediyorum Pankyy'i sağda solda gördüğüm klipleri dışında takip etmem. Fanı falan da değilim savunmaya da çalışmıyorum. Yaptığı yanlışın da farkındayım. Fakat bildiğin üzere hiçbir yerde ismi geçmeyen bir yayıncıydı. Bu olay ortaya çıkmadan çıkıpta kendi itiraf etmesi sizi bilmem ama bana kalırsa evet iyi bir hareket.
Biz de şunu diyoruz: Sence gerçekten vicdanen mi bunu itiraf etti yoksa korkup, en azından belki bir şekilde cezam hafifler korkusuyla mı? Bence cevap gayet açık.

MrYılmazer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Yusuf Yılmazer
Mete hakkında bile var la. En son aklıma gelecek kişi. Mete'den beklemezdim. Mete bir kere hukukçu adam.
dostum hukukcu diye ahlakli olmuyorlar , bu ülkede savci katilleri lehine konuşan hukukcular bile cıktı
Mesaj otomatik birleştirildi:

pankyy isimli kişinin chatinde gerçeken çok edepsiz,ahlaksız muhabbetler geçiyor.
Dolandırıcılığını itiraf etmesine rağmen.
Ver ağzıma gibi iğrenç kelimeler.
max yaş kacdir acaba onu diyenin ?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Valla bir videosu var o konu hakkında ama.
Demiş ki mete ''ben hesabımda para takibini pek yapmıyorum'' sizce ne kadar inandırıcı.
Çok uzun yıllardır takip ediyorum Mete Abi'yi. Her çeşit videolarını izledim, başka kişilerle yaptığı yayınları izledim. Bu adamın böyle bir şey yapacağını gram düşünmüyorum. Pankyy'dir, bilmem nedir onları da az çok bildiğim için, gençlere hitap eden kroca davranışlar sergileyen kişiler yani, bu tarz hareketlerde bulunmaları daha olası geliyor bana. Ama Mete Abi'nin böyle bir şey yapacağını hiç düşünmüyorum.

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Cezası: 1000 TL ver kurtul

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10

Max imre

80+ Bronze
Çok uzun yıllardır takip ediyorum Mete Abi'yi. Her çeşit videolarını izledim, başka kişilerle yaptığı yayınları izledim. Bu adamın böyle bir şey yapacağını gram düşünmüyorum. Pankyy'dir, bilmem nedir onları da az çok bildiğim için, gençlere hitap eden kroca davranışlar sergileyen kişiler yani, bu tarz hareketlerde bulunmaları daha olası geliyor bana. Ama Mete Abi'nin böyle bir şey yapacağını hiç düşünmüyorum.
Mete'nin açıklama videosunda 2.9 bin dislike 778 like var. Ayrıca ''hesabımı pek takip etmiyorum.'' da demiş çok şüpheli duruyor. Gerçekten de şüpheli hesabını takip etmiyorsan nasıl yaşıyorsun o zaman? Çok ilginç gerçekten :unsure:.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Mete'nin açıklama videosunda 2.9 bin dislike 778 like var. Ayrıca ''hesabımı pek takip etmiyorum.'' da demiş çok şüpheli duruyor. Gerçekten de şüpheli hesabını takip etmiyorsan nasıl yaşıyorsun o zaman? Çok ilginç.
Anlatmış videoda zaten oraları. Belki de yapmıştır bilemiyorum, hiçkimse bilemez. Ama benim açımdan, yaptığını sanmıyorum.

2mApoo

80+ Silver
Rammus53 bile bu işin içinde.
Öyle diyorlar.
aga video yada tweet falan varmı RAMMUS ile ilgili.
Sana zahmet atabilir misin bana.

Bakalım bu gece daha kimin isimleri çıkacak.

Şu hesaplardan takip ediyorum ben:

Başka bildiğiniz hesap varsa paylaşabilirsiniz.

Paylaşılan tabloya göre en büyük parayı kaldıranlardan hem de.
Doğruysa tabii, iddia olduğu için vebal almak istemeyiz.
aga ciddi mi yaa ?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
aga video yada tweet falan varmı RAMMUS ile ilgili.
Sana zahmet atabilir misin bana.

aga ciddi mi yaa ?
1635693920859.png

1635693932027.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,514
Üyeler
141,981