Neler Yeni

Bilgisayar Mühendisliği Mi Yazılım Mühendisliği Mi Seçmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
KEREM
Instagram
https://www.instagram.com/qerokerem/
Steam
keremagballl
Twitter
qerokerem
Discord
QERRO #9749
  1. Merhabalar, ben mesela bir site hacklemek istiyorum veya bir otoparkın kameralarına erişmek veya birinin telefonuna/pc'sine erişmek istiyorum diyelim kötü niyetle değil beyaz şapkalı olaraktan. İnternet üzerinden -mesela udemy sitesindeki- kurslarda mı eğitim görmem gerekir?
  2. Gördüm desek ne kadar yararlı olur?
  3. Üniversite ile desteklemek istesem yazılım mühendisliği mi yoksa bilgisayar mühendisliği mi tercih etmeliyim?
  4. Ama şöyle bir durum var ben mesela bilgisayar mühendisi oldum hardware kısmını kullanmayacağım sadece software ile ilgileneceğim boşuna hardware kısmına kafa yormaktansa yazılım mühendisliğine gidip o süreyi kendimi yazılımda geliştirmeyi mi seçmeliyim?

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Yazılım Mühendisliğini tavsiye ederim ben, ama lütfen ilk başta saydıkları art niyetli olarak gerçekleştirme

equinoxx

80+ Bronze
  1. Merhabalar, ben mesela bir site hacklemek istiyorum veya bir otoparkın kameralarına erişmek veya birinin telefonuna/pc'sine erişmek istiyorum diyelim kötü niyetle değil beyaz şapkalı olaraktan. İnternet üzerinden -mesela udemy sitesindeki- kurslarda mı eğitim görmem gerekir?
  3. Üniversite ile desteklemek istesem yazılım mühendisliği mi yoksa bilgisayar mühendisliği mi tercih etmeliyim?
  4. Ama şöyle bir durum var ben mesela bilgisayar mühendisi oldum hardware kısmını kullanmayacağım sadece software ile ilgileneceğim boşuna hardware kısmına kafa yormaktansa yazılım mühendisliğine gidip o süreyi kendimi yazılımda geliştirmeyi mi seçmeliyim?
Yazılım mühendisi olman gerekiyor. Eğitimleri yüzyüze veren de olabilir. Bunun için armut.com'a girip dersler için talep oluşturabilirsin, hocalar mesaj atıyor sana. Evinden/kendi evlerinden veya online eğitim verebiliyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazılım Mühendisliğini tavsiye ederim ben, ama lütfen ilk başta saydıkları art niyetli olarak gerçekleştirme
Ya öyle kolay işler değil zaten onlar. Kolay kolay yapamaz, çok emek ve zaman gerektirir.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Yazılım mühendisi olman gerekiyor. Eğitimleri yüzyüze veren de olabilir. Bunun için armut.com'a girip dersler için talep oluşturabilirsin, hocalar mesaj atıyor sana. Evinden/kendi evlerinden veya online eğitim verebiliyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya öyle kolay işler değil zaten onlar. Kolay kolay yapamaz, çok emek ve zaman gerektirir.
İşte olurda o emek ve zamanı bu işe verirsen öyle şeyler yapmasın diye ufak bir uyarı yaptım :)

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
yazılım öğren kardeşim yaşın küçük sanısram

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yazılımcı ol derim ben

hocam benim e okul notlarını değiştirmisin ?

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Diyelim ki benim telefonuma yada PC'me eriştin. Bunun için sana kaç lira maaş ödenecek? Kim niye ödesin? Ve ben seni dövmezmiyim¿ Kim kurtarır?
Ne öğreneceğine dikkat et.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Diyelim ki benim telefonuma yada PC'me eriştin. Bunun için sana kaç lira maaş ödenecek? Kim niye ödesin? Ve ben seni dövmezmiyim¿ Kim kurtarır?
Ne öğreneceğine dikkat et.
Yine bir yazılım konusuna gelip boş yapmışsın.Siber güvenlik uzmanlığı nedir ne yapar araştır öğren.Bilmediğin konulara gelip ahkam kesme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,023
İsim
Diyarhan
Sen direkt yazılıma gitmelisin o zaman. Kişinin telefonuna girmek beyaz şapkadan çıkar haberin olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,903
Üyeler
141,355
Son üye
remba00
Top Bottom